Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji804

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

 

Skolēnu piedāvājums

Lasīt senākus ierakstus

Klašu čempionāts un Ziemassvētku Makarovs šautuvē

  • 15. sep 16:49

Sporta nams „Centrs” šautuvē no 16. septembra sāksies nebijušas un aizraujošas aktivitātes – sacensības gan skolēnu grupām „Klašu čempionāts šaušanā ar gaisenēm”, gan individuālajiem šāvējiem „Ziemassvētku Makarovs”. 


Sacensības „Klašu čempionāts šaušanā ar gaisenēm” norisināsies no 16. septembra... Lasīt tālāk

Piedāvājums skolēnu grupām ekskursijai Ventspilī

  • 8. sep 15:58

Vēl pirms nopietnu mācību uzsākšanas skolā Ventspils Piedzīvojumu parks un Ūdens piedzīvojumu parks aicina skolēnus doties aizraujošā ekskursijā uz Ventspili un klases kolektīvā atzīmēt jaunā mācību gada sākumu. Skolēniem sarūpēts īpaši izdevīgs piedāvājums.


Skolēnu grupām, kurās ir 15 un vairāk... Lasīt tālāk

1. septembra saldējuma kokteilis Piedzīvojumu parkā

  • 27. aug 10:05

Pirmdien, 1. septembrī, plkst. 13:00 sen neredzētus skolas un klases biedrus varēs satikt Piedzīvojumu parkā, kur jau kā īpašs 1. skolas dienas rituāls notiks lielā saldējuma kokteiļa jaukšana un baudīšana. Īpašais šī gada viesis Miks Dukurs.


150 litru ietilpīgajā z/s „Akmeņkalni” maisītājā un ar... Lasīt tālāk

Pludmales akvaparks noslēgs sezonu

  • 25. aug 15:12

Pludmales akvaparks ir aizvadījis aktīvu sezonu un aicina vēl pēdējo nedēļu, līdz 31. augustam, izbaudīt jautrus nobraucienus pa slīdrenēm, relaksāciju saunās un burbuļvannās.

Aktīvai atpūtai „Pludmales akvaparks” piedāvā 3 dažādus baseinus, pie baseiniem ierīkoti 8 un 10 m augsti torņi ar dažādiem... Lasīt tālāk

Aizvadīts Latvijas Nūjošanas 5. festivāls Ventspilī

  • 23. aug 18:06

Sestdien, 23.augustā, Ventspils Piedzīvojumu parkā notika jubilejas Latvijas Nūjošanas 5.festivāls Ventspilī, kur uz starta stājās – gandrīz 400 nūjotāji. Dalībniekiem bija iespēja izvēlēties startēt 5,3km vai 10,6km distancēs.
 
Balvas tika pasniegtas arī pašiem ātrākajiem nūjotājiem un 5,3 km... Lasīt tālāk