Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji735

 

Kontakti

Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

ID:13338424

 

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Apsveicam konkursa uzvarētājus!

  • 17. apr 15:34

Apsveicam konkursa uzvarētājus!
* Daci Dīriņu (Piedzīvojumu parka Kaķa takas apmeklējums)
* Katrinu Radevicu (Ledus halles Slidotavas apmeklējums)
* AIlzi Murāni (Ūdens atrakciju un SPA apmeklējums)

Ielūgumus var saņemt pie Basketbola halles dežurantes.

Priecīgus svētkus!

Olimpiskā centra „Ventspils” Lieldienās aicina atpūsties aktīvi

  • 14. apr 11:28

Ziemai lēnām atkāpjoties, dienām kļūstot garākām, bet naktīm īsākām, beidzot klāt ir Lieldienu laiks! Olimpiskais centrs „Ventspils” ir parūpējies par to, lai Lieldienu svinētājiem būtu iespēja aktīvi atpūsties. 


Lieldienu brīvdienās no 18. līdz 21. aprīlim, uz četrām dienām, būs atvērts... Lasīt tālāk

BMX frīstaila braucējs Viktors Kronbergs dodas uz lielām starptautiskām sacensībām

  • 13. feb 17:13

No 15. – 16.februārim, Polijas pilsētā Gdaņskā notiks Polijas lielākais ekstrāmo sporta veidu festivāls Baltic Games, kur BMX frīstaila sacensībās plānots, ka piedalīsies aptuveni 100 braucēju no ASV, Maksikas, Venecuēlas, Lielbritānijas, Vācijas, Austrālijas un daudzām citām valstīm.


... Lasīt tālāk

Notiks "Ghetto Games" filmas "Tas ir tikai sākums!" pirmizrāde

  • 13. feb 16:33

22. februārī plkst. 16 teju 100 Latvijas novadu kultūras namos un kinoteātros vienlaicīgi tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības "Ghetto Games" 2013. gada dokumentālā filma "Tas ir tikai sākums". Ventspilī filma tiks rādīta 22.februārī plkst. 16:00 kinoteātrī „KINO RIO”... Lasīt tālāk

Sandis Prūsis: Bobsleja izlasei bija prieks uzturēties Ventspilī, pozitīvās emocijas paņemsim līdzi!

  • 7. feb 15:52

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris, ventspilnieks Sandis Prūsis, kura vadībā Latvijas labākie bobslejisti aizvadīja treniņus Olimpiskajā centrā „Ventspils” pirms došanās uz Olimpiskajām spēlēm Sočos, atzina, ka komandai bijis prieks Ventspilī uzturēties aizvadītās astoņas dienas, jo... Lasīt tālāk