Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji801

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Pastāsti par savām sportiskajām tradīcijām un laimē ielūgumu uz SPA

  • 12. dec 10:39

Pastāstiet, vai jūsu ģimenē, draugu pulkā vai kolektīvā ir sportiskas tradīcijas, kuras realizējat gadu mijā? Kā, piemēram, Vecgada skrējiens 31. decembrī, kas ir viena no senākām sportiskām tradīcijām Ventspilī? Pastāstiet mums par savām sportiskajām tradīcijām rakstot uz e-pastu info@ocventspils.l... Lasīt tālāk

Pērc sev vai dāvini citiem Ūdens piedzīvojumu parka abonementus!

  • 8. dec 13:44

Gaisā virmo svētku noskaņojums un līdz Ziemassvētkiem palicis pavisam nedaudz. Ūdens piedzīvojumu parks sagādājis lielisku iespēju iepriecināt savus tuvos vai palutināt pašiem sevi, iegādājoties abonementus par īpaši izdevīgām cenām ar līdz pat 30 % atlaidi.


No 8. līdz 22. decembrim, pērkot abonemen... Lasīt tālāk

Olimpiskā centra „Ventspils” dāvanu maiss piepildīts

  • 8. dec 13:43

Ziemassvētki, kā zināms, ir dāvināšanas un pārsteigumu laiks. Jau ceturto gadu Olimpiskais centrs „Ventspils” saviem klientiem ar draugu palīdzību ir piepildījis dāvanu maisu. Šogad galvenā balva – brauciens 4 personām un Travemindi Vācijā.


Galveno balvu sarūpējis prāmju operators „Stena Line”. Balv... Lasīt tālāk

„Lemberga hūtē” pūš sniegu

  • 28. nov 14:59

Līdz ar pirmā sala iestāšanos slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ir iedarbināti sniega pūtēji un uzsākta sniega segas veidošana, lai pēc iespējas ātrāk varētu sagādāt prieku ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Sniega pūšanu varēs turpināt tik ilgi, kamēr pieturēsies sals.


Rīt, 29. nove... Lasīt tālāk

Ventspils Piedzīvojumu parka atrakciju zona- veiksmīgākais jaunais Latvijas tūrisma produkts 2014

  • 21. nov 16:34

Piektdien, 21. novembrī, Latvijas Tūrisma foruma ietvaros Ventspils Piedzīvojumu parks saņēma konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014” balvu. Piedzīvojumu parka jaunā atrakciju zona tika atzīta par vienu no trim veiksmīgākajiem jaunajiem tūrisma produktiem 2014. gadā.


Komisijas locekle... Lasīt tālāk

Sportošanas iespēju loks Ventspilī paplašinās

  • 14. nov 11:41

Līdz ar vasaras un nu jau arī rudens aiziešanu, visai strauji samazinās sportošanas iespējas brīvā dabā. Daļa sportot gribētāju līdz ar to laižas ziemas miegā, citi mēģina uzturēt sevi tonusā, izmantojot visai plašās sportošanas iespējas Ventspilī – trenažieru zāles, aerobikas un TRX nodarbības, pel... Lasīt tālāk