Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji804

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Ventspils Piedzīvojumu parka atrakciju zona- veiksmīgākais jaunais Latvijas tūrisma produkts 2014

  • 21. nov 16:34

Piektdien, 21. novembrī, Latvijas Tūrisma foruma ietvaros Ventspils Piedzīvojumu parks saņēma konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014” balvu. Piedzīvojumu parka jaunā atrakciju zona tika atzīta par vienu no trim veiksmīgākajiem jaunajiem tūrisma produktiem 2014. gadā.


Komisijas... Lasīt tālāk

Sportošanas iespēju loks Ventspilī paplašinās

  • 14. nov 11:41

Līdz ar vasaras un nu jau arī rudens aiziešanu, visai strauji samazinās sportošanas iespējas brīvā dabā. Daļa sportot gribētāju līdz ar to laižas ziemas miegā, citi mēģina uzturēt sevi tonusā, izmantojot visai plašās sportošanas iespējas Ventspilī – trenažieru zāles, aerobikas un TRX nodarbības,... Lasīt tālāk

Ventspilī notiks Latvijas čempionāts taekvondo

  • 10. nov 13:38

15. un 16.novembrī sporta namā „Centrs” notiks Latvijas čempionāts taekvondo, kuru organizē Latvijas Taekvondo Federācijas sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību un Olimpisko centru „Ventspils”.


Dalībnieki sacentīsies sparinga cīņas olimpiskā disciplīnā  „Kerugi”, sparinga cīņas neolimpiskā... Lasīt tālāk

Piedzīvojumu parks izvirzīts TAVA konkursa balsojumam

  • 4. nov 09:39

Tūrisma attīstītas valsts aģentūras (TAVA) rīkotajā  konkursā par „Veiksmīgāko jauno tūrisma produktu 2014” balsojumam ir izvirzīts mūsu, Ventspils, tūrisma produkts – Piedzīvojumu parka jaunā atrakciju zonu!

Līdz 10. novembrim notiek interneta balsojums, tāpēc aicinām visus savus draugus, parka... Lasīt tālāk

Lielajā peldbaseinā agrā rīta apmeklējuma akcija

  • 27. okt 15:48

No 28. oktobra līdz 27. novembrim Ūdens piedzīvojumu parka Lielā peldbaseina agrajam rīta apmeklējumam nebijusi zema cena – tikai EUR 1,50.


Tas nozīmē, ka, ierodoties no plkst. 6:45 – 7:15, viens Lielā baseina apmeklējums izmaksās tikai EUR 1,50. Akcijas cena attiecas uz visām apmeklētāju grupām. 


... Lasīt tālāk

Skolēnu brīvdienas Ūdens piedzīvojumu parkā

  • 21. okt 16:18

Skolēnu brīvdienās, no 27. – 31. oktobrim, atpūsties pie sevis aicina Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks, kas skolēniem sagādājis īpaši izdevīgu piedāvājumu.

Skolēnu brīvdienās tikai skolēniem Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakcijas izmaksās EUR 3.50. Papildus tam katrs skolēns, kas šajā... Lasīt tālāk