Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
2


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji797

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Abonementu izpārdošana Ūdens piedzīvojumu parkā

  • 31. mar 15:30

Pēdējais sagatavošanās posms pludmales sezonai ir klāt! No 1. līdz 6. aprīlim visi aicināti izmantot lielisku iespēju un iegādāties abonementus ar atlaidi līdz pat 30%.

Visa veida ūdens nodarbību un peldbaseinu abonementiem:

  • 8 reižu apmeklējumam 20% atlaide,
  • bet 24 reižu apmeklējumam 30% atlaide!

A... Lasīt tālāk

Lieldienās uz piedzīvojumu parkiem!

  • 30. mar 14:40

No 3. līdz 6. aprīlim, Lieldienu brīvdienās, Ventspilnieki un viesi būs laipni gaidīti    Ūdens piedzīvojumu parkā un Piedzīvojumu parkā.


Piedzīvojumu parkā Lieldienu brīvdienu laikā būs atvērtas šādas atrakcijas: katapulta, batuts ar gumijām, rodeo bullis, bērnu autoskola, Meža kaķa bērnu trase (dz... Lasīt tālāk

Pārbaudi savu izveicību un cīņas sparu Piedzīvojumu parka peintbola laukumā

  • 24. mar 14:32

No 16. marta Piedzīvojumu parkā ir atvērts peintbola spēles laukums. Šobrīd speciāli veidotajā spēles laukumā, meža ielokā slejas vairāki ciemati ar cietokšņiem.


Tiem, kuri peintbolu vēl nekad nav spēlējuši, pirmās iemaņas iespējams apgūt ar krāsu lodīšu šaušanu mērķī. Bet profiņiem piedāvājam sarīk... Lasīt tālāk

Skolēnu pavasara brīvdienu piedāvājums

  • 11. mar 11:53

No 16. līdz 27. martam, skolēnu pavasara brīvdienās, bērni un jaunieši līdz 20 gadu vecumam Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakcijas un Piedzīvojumu parka peintbola spēli varēs izbaudīt par īpaši izdevīgām cenām.

Ūdens piedzīvojumu parkā, nākot 4 cilvēku grupā, 2 stundu ūdens atrakciju apmeklējums ... Lasīt tālāk

Daudz interesentu atvērto durvju dienā Ūdens piedzīvoju parkā

  • 16. jan 13:06

Atvērto durvju dienu Ūdens piedzīvojumu parkā apmeklēja vairāk nekā 220 cilvēki! Pasākuma ietvaros bez maksas varēja piedalīties dažādās aktivitātēs: mācīties zumbas deju, flamenko, Latini, Tango, izmēģināt TRX un Body Camp apļa treniņu, apgūt ideālo peldtehniku, iepazīties ar trenažieriem... Lasīt tālāk

Atvērto durvju diena Ūdens piedzīvojumu parkā

  • 13. jan 09:59

Akcijas „Sportiskas dzīves sākums” ietvaros Ūdens piedzīvojumu parkā ceturtdien, 15. janvārī, notiks atvērto durvju diena, kuras laikā uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēs Sporta pārvaldes vadītāja Daina Paipala un Olimpiskā centra „Ventspils” valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis.

Atvērto durvju die... Lasīt tālāk