Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji789

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

UZMANĪBU! 23. jūlijā plkst.14:30 - 17:30 Pludmales akvaparks būs slēgts!

  • šodien 11:23

Pludmales akvaparks trešdien, 23. jūlijā, no plkst. 14:30 līdz 17:30 būs slēgts, sakarā ar Čempionu līgas futbola spēles fanu slēgto pasākumu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Akcija Piedzīvojumu parka Veikparkā

  • 16. jūl 14:23

No 21. – 25. jūlijam, Piedzīvojumu parka Veikparkā norisināsies akcija, kuras laikā Veikparka izmantošana būs pieejama par nebijušu cenu: EUR 10.00 stundā. Turklāt inventārs apmeklētājiem tiks nodrošināts bez maksas!


Šī ir īstais brīdis un nebijusi iespēja tiem, kas šo Piedzīvojumu parka pakalpojumu... Lasīt tālāk

Lai arī turpmāk Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā varētu organizēt augsta līmeņa starptautiskās un Latvijas mēroga sacensības un nodrošināt kvalitatīvus ikdienas treniņu apstākļus sportistiem, Olimpiskais centrs piektdien, 11. jūlijā, parakstīs līgumu par sporta aprīkojuma un inventāra piegādi.

... Lasīt tālāk

Ventspils ir mājvieta lieliem un nu jau par tradīcijām kļuvušiem sporta un kultūras pasākumiem, kas pulcē lielas skatītāju masas. Lai nodrošinātu ne tikai kvalitatīvas sacensības to dalībniekiem, bet arī skatītājiem, Olimpiskais centrs iegādāsies tribīnes ar 1000 skatītāju vietām.

Trešdien, 9.... Lasīt tālāk

Jūras svētku ietvaros notiks Ventspils atklātais Jūras kauss pludmales volejbolā 2014!

  • 9. jūl 11:45

Sestdien, 5. jūlijā, plkst. 10:00 Ventspils pludmales volejbola laukumos aiz Pludmales akvaparka Jūras svētku programmas ietvaros notiks Ventspils atklātais Jūras kauss pludmales volejbolā vīriešiem 2014, kā arī 3.posms Ventspils atklātajā čempionātā pludmales volejbolā.

Plānots, ka sacensībās... Lasīt tālāk