Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji801

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

„Lāčplēša abonements” Olimpiskā centra „Ventspils” atlētiskas zālēs

  • pirms 50 min

No 20. oktobra līdz pat 11. novembrim, Lāčplēša dienai, Olimpiskais centrs „Ventspils” atlētikas zālēs Basketbola hallē un Ūdens piedzīvojumu parkā uzsāk „Lāčplēša abonementu” pārdošanu. 


„Lāčplēša abonements” nozīmē divkāršu ieguvumu par to pašu atlētiskas zāles abonementa cenu! Pērkot 12 reižu vai... Lasīt tālāk

Notiks atjaunotā stadiona seguma atklāšana un Olimpiskā diena

  • 25. sep 09:23

Piektdien, 26.septembrī, plkst. 11:00 Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks Olimpiskā diena un atjaunotā stadiona seguma atklāšana.


Olimpiskā centra “Ventspils” stadiona atjaunotā seguma atklāšanā piedalīsies Ventspils pilsētas pašvaldības vadība, Latvijas Vieglatlētikas savienības, Latvijas... Lasīt tālāk

27.septembrī Veselības diena baseinā

  • 24. sep 17:14

Sestdien, 27.septembrī, Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā notiks Veselības diena. Pasākuma laikā visai ģimenei bezmaksas būs iespēja veikt dažādus veselības pārbaudes testus, kā arī iepazīties ar ūdens nodarbībām un atlētiskas zāli.


Veselības diena sāksies plkst. 11.00 līdz 14.00 un tās ietvaros... Lasīt tālāk

Klašu čempionāts un Ziemassvētku Makarovs šautuvē

  • 15. sep 16:49

Sporta nams „Centrs” šautuvē no 16. septembra sāksies nebijušas un aizraujošas aktivitātes – sacensības gan skolēnu grupām „Klašu čempionāts šaušanā ar gaisenēm”, gan individuālajiem šāvējiem „Ziemassvētku Makarovs”. 


Sacensības „Klašu čempionāts šaušanā ar gaisenēm” norisināsies no 16. septembra... Lasīt tālāk

Piedāvājums skolēnu grupām ekskursijai Ventspilī

  • 8. sep 15:58

Vēl pirms nopietnu mācību uzsākšanas skolā Ventspils Piedzīvojumu parks un Ūdens piedzīvojumu parks aicina skolēnus doties aizraujošā ekskursijā uz Ventspili un klases kolektīvā atzīmēt jaunā mācību gada sākumu. Skolēniem sarūpēts īpaši izdevīgs piedāvājums.


Skolēnu grupām, kurās ir 15 un vairāk... Lasīt tālāk

1. septembra saldējuma kokteilis Piedzīvojumu parkā

  • 27. aug 10:05

Pirmdien, 1. septembrī, plkst. 13:00 sen neredzētus skolas un klases biedrus varēs satikt Piedzīvojumu parkā, kur jau kā īpašs 1. skolas dienas rituāls notiks lielā saldējuma kokteiļa jaukšana un baudīšana. Īpašais šī gada viesis Miks Dukurs.


150 litru ietilpīgajā z/s „Akmeņkalni” maisītājā un ar... Lasīt tālāk