Olimpiskais centrs VENTSPILS

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils”” ir viens no lielākajiem un modernākajiem sporta kompleksiem Latvijā, kas nodarbojas ar olimpiskās kustības popularizēšanu, augstu profesionālā sporta sasniegumu un masu sporta attīstības veicināšanu. Olimpiskā centra „Ventspils” pārvaldībā ir Basketbola un Ledus halles, Stadions, Viesnīca, Ūdens piedzīvojumu parks, Sporta halle „Pārventa”, Futbola Stadions Katoļu ielā, Sporta nams „Centrs”, skeitparks, „Pludmales akvaparks” un „Piedzīvojumu parks”. Olimpiskā centra „Ventspils” pamatkapitāla daļu īpašnieki ir Ventspils pilsētas dome un Biedrība „Latvijas Olimpiskā komiteja”.

Sekotāji801

 

Kontakti

  • Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

 

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Lielajā peldbaseinā agrā rīta apmeklējuma akcija

  • 27. okt 15:48

No 28. oktobra līdz 27. novembrim Ūdens piedzīvojumu parka Lielā peldbaseina agrajam rīta apmeklējumam nebijusi zema cena – tikai EUR 1,50.


Tas nozīmē, ka, ierodoties no plkst. 6:45 – 7:15, viens Lielā baseina apmeklējums izmaksās tikai EUR 1,50. Akcijas cena attiecas uz visām apmeklētāju grupām. 


... Lasīt tālāk

Skolēnu brīvdienas Ūdens piedzīvojumu parkā

  • 21. okt 16:18

Skolēnu brīvdienās, no 27. – 31. oktobrim, atpūsties pie sevis aicina Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks, kas skolēniem sagādājis īpaši izdevīgu piedāvājumu.

Skolēnu brīvdienās tikai skolēniem Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakcijas izmaksās EUR 3.50. Papildus tam katrs skolēns, kas šajā... Lasīt tālāk

Ziemas peldēšanas sezonas atklāšana

  • 20. okt 15:42

Svētdien, 26. oktobrī, plkst. 11:00 airēšanas bāzē „Dampeļi” ar svinīgu karoga pacelšanu notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana, ko organizē norūdīšanās un ziemas peldēšanas klubs „Ventspils Jūras lauvas”.


Ziemas peldēšanas nodarbības notiks regulāri, klubs visus interesentus airēšanas bāzē... Lasīt tālāk

„Lāčplēša abonements” Olimpiskā centra „Ventspils” atlētiskas zālēs

  • 20. okt 10:14

No 20. oktobra līdz pat 11. novembrim, Lāčplēša dienai, Olimpiskais centrs „Ventspils” atlētikas zālēs Basketbola hallē un Ūdens piedzīvojumu parkā uzsāk „Lāčplēša abonementu” pārdošanu. 


„Lāčplēša abonements” nozīmē divkāršu ieguvumu par to pašu atlētiskas zāles abonementa cenu! Pērkot 12 reižu vai... Lasīt tālāk

Notiks atjaunotā stadiona seguma atklāšana un Olimpiskā diena

  • 25. sep 09:23

Piektdien, 26.septembrī, plkst. 11:00 Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notiks Olimpiskā diena un atjaunotā stadiona seguma atklāšana.


Olimpiskā centra “Ventspils” stadiona atjaunotā seguma atklāšanā piedalīsies Ventspils pilsētas pašvaldības vadība, Latvijas Vieglatlētikas savienības, Latvijas... Lasīt tālāk

27.septembrī Veselības diena baseinā

  • 24. sep 17:14

Sestdien, 27.septembrī, Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā notiks Veselības diena. Pasākuma laikā visai ģimenei bezmaksas būs iespēja veikt dažādus veselības pārbaudes testus, kā arī iepazīties ar ūdens nodarbībām un atlētiskas zāli.


Veselības diena sāksies plkst. 11.00 līdz 14.00 un tās ietvaros... Lasīt tālāk