Neste Latvija

Oficiālā lapa
Ieteikt
 117

Jautājumi un atbildes

kāpēc neviens no draugiem vairs nevar pievienoties?
Draugi rādīsies tikai tad, kad viņi būs pievienojušies spēlē, spiežot uz saites, ko viņiem nosūtīji vēstulē-uzaicinājumā. Ja draugi jau ir pievienojušies spēlē kāda cita drauga komandai, tad viņi neskaitīsies vēl vienā komandā.
Kapēc uzaicinot viens otru, atverot vēstuli, neapstiprinās?
Ja aicinātais jau piedalās spēlē, tad viņu nevar pievienot saviem draugiem. Jāmeklē tādi draugi, kas vēl nav piedalījušies akcijā.
kur var iegādāties neste oil karti?
Lai saņemtu Neste degvielas karti, nepieciešams noformēt līgumu. Līguma formu var saņemt:
• zvanot uz bezmaksas tālruni 80009006 un pasūtot to uz savu pasta adresi. Aizpildiet līgumu 2 eksemplāros, parakstiet un nosūtiet to uz SIA Neste Latvija biroju Bauskas ielā 58a, Rīgā LV-1004. Pasta izdevumi ir jau apmaksāti.
• Līguma formu variet atrast arī www.neste.lv, tad tā jāsaglabā savā datorā, jāaizpilda, jāizdrukā, jāparaksta un jānosūta pa pastu uz SIA Neste Latvija biroju Bauskas ielā 58a, Rīgā LV-1004.
• Līguma formu varat saņemt arī Narvesen veikalos (kas atrodas Neste A24 degvielas uzpildes stacijās), kā arī SIA Neste Latvija birojā Rīgā, Bauskas ielā 58a.

Sīkāka informācija par Neste degvielas karti privātpersonām - http://bit.ly/noydIp
Vairākas reizes uzaicinu draugus, bet pat nesaņem uzaicinājumu,lai gan pareizi nosūtīts ?1 Sakārtojiet spēli un tad turpiniet !
Par vēstuļu nosūtīšanu atbild draugiem.lv funkcionalitāte un esam pārliecināti, ja vēstule tiek sūtīta, tad to arī saņem:)
man ir tads jautajums tur kur ir rakstits pirmais pārbaudijums ka spiež sakt neveras vala
Atrakstiet, lūdzu, mums vēstulē informāciju par to, kādu interneta pārlūkprogrammu izmantojat un kādu versiju. Mēģināsim noskaidrot, kas par problēmu. Paldies!
Jebkurš(labākais) var vinēt ja?
Jā!
kapeec netieku talak pa mashinu?
Kā to paredz noteikumi - tālāk var spēlēt tikai tad, kad 4 draugi, ko uzaicini, ir pievienojušies spēlei.
Man arī neparādās draugi mašīnā. Prmkārt jau es pati neparādījos drauga mašīnā uzspiežot uz atsūtītās saites. Kāpēc?
Katrs spēlētājs var pievienoties tikai viena sava drauga komandai. Proti, viņš var būt tikai divās komandās - sevis veidotajā un pirmajā, kurā pievienojas pēc drauga uzaicinājuma.
kāpēc pēc "sākt" atkal atlec uz sākuma info un nerāda puzli?
Atrakstiet, lūdzu, vēstulē mums info par to, kādu interneta pārlūkprogrammu izmantojat. Paldies!
Kādu interneta pārlūkprogrammu jāizmanto, lai sāktu spēli Neste oil lapai.
Spēle ir pārbaudīta uz Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome un Safari. Ar šīm visām nevajadzētu būt problēmām. Citos gadījumos ir jāskatās individuāli. Ja ir kādas problēmas - droši rakstiet mums vēstuli, palīdzēsim.