BASTEJI z/s : Mizu mulča : Stādi

Ieteikt
 1

Runā

Šis profils vēl nav runājis.

  Par šo profilu

  Z/S Basteji ir ģimenes kapitāla uzņēmums, kas nodarbojas ar dekoratīvo koku un krūmu stādu audzēšanu un priežu mizas mulčas ražošanu. Mēs savu darbību uzsākām tālajā 1993. gadā, bet 1997. gadā sākām ražot priežu mizu mulču. Mūs var dēvēt par celmlaužiem mulčas ražošanā, jo esam pirmais specializētais pamatražotājs Austrumeiropā, līdz pat 2004.gadam arī vienīgais mizu mulču ražošanas uzņēmums.
  2003. gadā veicām vērienīgus rūpnīcas rekonstrukcijas un modernizācijas darbus. Mūsu ražotne ir modernizēta saskaņā ar ES normām un kvalitātes vadības standartiem. Pieredze, prasmīgs un entuziasma pilns personāls, augstākās kvalitatīves izejmateriāli, inovatīvo produktu līnijas ir mūsu darba stūrakmeņi. To neviens nav spējis Eiropā atdarināt.
  Pēc ražošanas apjomiem augstas pievienotās vērtības mulču produktiem esam vadošais ražotājs Baltijas un Krievijas tirgū, viens no lielākajiem Austrumeiropā.

  Kontakti Vairāk »

  • Basteji z/s Kandavas novads, Kandavas pagasts, Latvija, LV-3120 Tālr.: Fakss: +371 63182405, e-pasts: basteji@basteji.lv
  • +371 29272277
  • www.mulca.lv
  • basteji@basteji.lv