Biogrāfija

Tas viss sākās kā joks. Principā, tas arī pa lielam ir joks, bet tā kā radās vēlme arī citiem parādīt savus jokus, tad noformulējām kas mēs esam un salikām.
Tātad, sākumā bija DJ Balance, kurš pats sev mājās darbojās ar skaņas rīkiem. Tad bija arī Niki un es - MC Smiekls. Tā nu ar minēto un citu draugu atbalstu tapa skaņdarbs "Bez iekšām". Dziesma pilnīgs underground pasākums. Tapusi 2011.gada nogalē pārvietojamā skaņu studijā, kas viesojās draugu mājās, kuru atrašanās vietai nav nozīmes.
Projekts ir pilnībā spontāns pasākums, jo DJ Balance nodarbojas ar citiem projektiem un producē citu nedaudz zināmu hip-hop stila pārstāvi. Nav zināms vai šim skaņdarbam sekos vēl kāds spontāns izgājiens, bet vismaz dēļ šī konkrētā projekta esmu atgriezies atpakaļ sociālajā portālā draugiem.lv, kuru jau kādus gadus nebiju apmeklējis. Tā kā mūzikai ir liels spēks.
Ceru, ka atradīsies vēl kādi trakie, kas spēs izturēt un saprast šā skaņdarba burvību. Jo galvenais mūzikā jau ir tas, lai tā sniegtu prieku... Vismaz mums prieka pie dziesmas radīšanas bija daudz.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika