Latvijas Mājas tortes 2013

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

Atbildes uz uzdotajiem Jautājumiem

skatīt visus

Kad un kur būs iespējams aplūkot akcijas dalībnieku gatavotās tortes?
Visa aktuālā informācija parādīsies šeit, "Latvijas Mājas tortes 2013" oficiālajā draugiem.lv lapā. Publicēsim svarīgākos jaunumus, bildes, galerijas no pasākumu vietām, būs arī toršu un to veidotāju galerijas. Protams, arī par uzvarētājiem ziņosim šeit.
Man neizdodas aizpildīt pieteikuma anketu, kāpēc tā?
Ja rodas problēmas aizpildot anketu, noteikti jāpārliecinās, vai anketā ir aizpildīti visi lodziņi, sniegta visa nepieciešamā informācija. Anketas apakšā obligāti jāieķeksē lodziņi "Piekrītu noteikumiem" un "Kļūt par lapas sekotāju".
Vai es drīkstu piedalīties cita novada akcijas pasākumā?
Ja nu kāds nav uzspējis piedalīties akcijā, kas norisinās viņa novada pilsētā, jā, dalībnieks droši var piedalīties kāda cita novada akcijā, taču tad varētu būt grūtāk radīt cita novada raksturīgāko torti:) Dalību cita novada pasākumā pirms tam jāsaskaņo zvanot uz numuru - 20259176
Ko nozīmē "novada raksturīgākā torte", vai man ir jāgatavo kādas konkrētas garšas torte?
Nē, katrs dalībnieks var gatavot pats savu īpašo torti. Aicinām dalībniekus gatavot savā ģimenē iemīļotas tortes, kuras raksturo attiecīgo ģimeni, un līdz ar to arī novadu, kurā ģimene dzīvo. Protams, drīkst gatavot arī kādu īpašas receptes torti, ja ir vēlme, drīkst arī improvizēt gan ar garšām, krāsām, formām, gan arī citām niansēm.
Kā es varu pieteikties par akcijas dalībnieku?
Par akcijas dalībnieku pieteikties var aizpildot anketu, kas atrodama šeit - http://bit.ly/13u9otz - , zvanot pa telefonu 20256176 vai arī akcijas dienā, pasākuma norises vietā, ja pagatavotā torte būs paņemta līdzi:)
Vai tortes jācep mājās un tad akcijas dienā jāņem līdzi uz pasākumu?
Jā, tieši tā. Katrs dalībnieks mājās pagatavo savas ģimenes īpašo torti un pasākuma dienā to ņem līdzi.

Runā

  Par šo profilu

  Atbalstot tradīcijas, ģimeniskas vērtības un to, kas ar rokām gatavots Pateicībā un Mīlestībā, "Staburadze" rīko akciju "Latvijas Mājas tortes 2013". Akcijas laikā kopā pulcēsim Latvijas Mājas toršu cepējas un cepējus, lai noskaidrotu Latvijas novadu raksturīgākās garšas!

  Kontakti Vairāk »

  Aptaujas

  Ieteikt
   14