Lūznavas muiža


 

Ieteikt
6


Par šo profilu

Latgales jūgendstila pērle. 20. gadsimta sākumā poļu izcelsmes muižnieki Kerbedzi uzcēla muižu kā vietu mākslai un mūzikai. Piedzīvojusi vēsturiskās pārmaiņas, kļūstot par skolu, kara štābu, atkal skolu, pagasta pārvaldi un bibliotēku. 2015. gadā atdzimusi no jauna, lai būtu par īsto vietu MŪZAI.

Sekotāji226

 

Kontakti

Darba laiks

P. – Sv. 09:00 — 16:00

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Lūznavas muiža piedāvā sadarbības iespējas uzņēmējdarbības sākšanai un attīstībai

  • 26. mai 22:02

Nedaudz vairāk nekā pirms gada pēc atjaunošanas atklātā Lūznavas muiža savā īsajā darbības laikā pierādījusi sevi kā jauns, pievilcīgs reģiona kultūras un dabas tūrisma, lietišķo darījumu un citu aktivitāšu piesaistes objekts. Lūznavas “Mūza” guvusi arī mediju ievērību un atpazīstamību visas valsts ... Lasīt tālāk

Vadātājs, prieki un ieskandināti bēniņi

  • 26. mai 22:00

21. maijā, kad visā Eiropā tika vērtas muzeju durvis, aicinot piedzīvot tradicionālo Muzeju nakts akciju, pirmo reizi arī Lūznavas muižā satikās ap 700 Muzeju nakts ceļojošā festivāla “Vadātājs” pieturvietas – apmeklētāju.


Jau sākot no 18.00 Muzeju nakts “Atver durvis uz MŪZU!” apmeklētāji Lūznavā ... Lasīt tālāk

Lūznavas muižā maijā tiks izdejota Kadriļu nakts

  • 2. mai 22:02

13. maijā 20.00 Lūznavas muiža aicina atgriezties muižas atklāšanas laikā 20. gs. sākumā un baudīt mirdzošo saviesīgo dzīvi, kuru uz pagājušā gadsimta sākumu te vedīs Kadriļu nakts.

Ideja par Kadriļu nakti Lūznavas “Mūzā” dzima, iedvesmojoties no Latvijas Universitātes folkloras deju kopas “Dandari”... Lasīt tālāk

 

Runā