Lūznavas muiža


 

Ieteikt
6


Par šo profilu

Latgales jūgendstila pērle. 20. gadsimta sākumā poļu izcelsmes muižnieki Kerbedzi uzcēla muižu kā vietu mākslai un mūzikai. Piedzīvojusi vēsturiskās pārmaiņas, kļūstot par skolu, kara štābu, atkal skolu, pagasta pārvaldi un bibliotēku. 2015. gadā atdzimusi no jauna, lai būtu par īsto vietu MŪZAI.

Sekotāji221

 

Kontakti

Darba laiks

P. – Sv. 09:00 — 16:00

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Aicina pievienoties talkai Lūznavas muižas parkā

  • 11. apr 21:24

23. aprīlī 10.00 no rīta Rēzeknes novads aicina ikvienu interesentu pievienoties Lielās talkas norisei Lūznavas muižas parkā, sakopjot un sagatavojot muižas parka teritoriju šī gada 11. novembrī iecerētajai 100 ozolu stādīšanai.

Talcinieki aicināti līdzi ņemt savus grābekļus, trimmerus, bet par darb... Lasīt tālāk

Romantiskā ģitāra vedīs uz Vīni

  • 6. apr 21:17

Sestdien, 9. aprīlī 15.00 ar īpašu romantiskās ģitārmūzikas programmu, sniedzot “Pavasara koncertu” Lūznavas muižas Sarkanajā zālē, Latvijā viesosies romantiskās ģitāras meistars, kanādiešu mūziķis Paskāls Valuā (Pascal Valois).

“Pavasara koncerts”, izskanot Regondi, Merca, Džuliāni, Maņjāna un Šūbe... Lasīt tālāk

Aprīlis Lūznavas muižā

  • 31. mar 22:43

Aprīļa beigās apritēs tieši gads kopš apmeklētājiem pēc renovācijas durvis atkal vērusi Lūznavas muiža, kas gada laikā iezīmējusi savu īpašo vietu Latgales kultūrtelpā. Aprīlī muižā paredzēti dažādi kultūras notikumi, kuru vidū gan Latgalē tradicionālo “Latgales podnieku dienu” norises, gan arī muiž... Lasīt tālāk

 

Runā