Lietotas mēbeles no holandes

 

Fani 1024
Žanri Rock

 

Ieteikt
 19

Biogrāfija

E-pasts: lmnhband@inbox.lv
Jauna iedvesma, jaunas idejas un uzdrīkstēšanās šobrīd (2o09.g. vasara) ir aizrāvusi Lietotās mēbeles no holandes. Tuvākajā laikā jūs par mums atkal dzirdēsiet!

Nedaudz no vēstures - kādu vasaru Lukšs sāka spēlēt ģitāru. Ar to arī vis mēbeļu stāsts sākās. 2o02. gada rudenī pamazām, paralēli mācoties instrumentus, domās dzīvojot 70'tajos, radās grupa. Grupas nosaukums radās braucot uz purvciemu un ieraugot šo reklāmas izkārtni. Sākumā tas bija joks, bet pēc nelielas apspriedes izdomājām - kāpēc gan tā nesaukt topošo grupu?

Pirmie koncerti notika 2o03. gada vasarā, un godīgi sakot tie bija diezgan nožēlojami. vienīgais, kas varēja patikt klausītājiem bija mūsu entuziasms :) Tajā laikā muzicēšanas stils bija viegls indie rock.

Laiks gāja, katrs savu nodarbi izkopa, līdz ar to Mēbeles sāka piesaistīt publikas uzmanību ar savu uzdrīkstēšanos, neparasto skatuves tēlu un galvenais - aizraujošo mūziku.

2o04-2o06. gadā Mēbeles piedalījās dažādos jauno grupu konkursos, un guva ievērojamus panākumus. Kumlinācija - 2o06. gadā konkurs "Stage number one", kur milzīgā konkurencē grupa tika finālā un saņēma 4 balvas: labākais soloģitārists (Lukšs), labākais bundzinieks (Roga), ieraksts soundivision studijā un iespēja piedalīties Baltic music chart.

2o07.-2o09. gada vidus Mēbelēm, kā jau visiem māksliniekiem tas šad tad uznāk, bija radošās atpūtas laiks - varbūt tas bija vajadzīgs, lai tagad sevi atrastu no jauna?

Dalībnieki

basģitāra

ģitāra, sintezators

bungas

ģitāra

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam