Biogrāfija

"Lenora" ir daļa no Edgara Alana Po daiļliteratūras atdzimšanas. Tā vēsta sevī noslēpumu, tā tur sevī mūžīgu, zudušo, bet neaizmirsto mīlestību... Vārds "Lenora" aizgūts no Edgara Po poēmas "Krauklis". Lenora ir viens no viņa mīlētās sievas attēlojumiem prozā.

Grupu "Lenora" izveidoja 3 pamatdalībnieki: Nora Kalniņa, Jānis Cāns un Rihards Špacs. Projekts radās eksperimentējot ar dažādiem populārās mūzikas žanriem.
2009. gada 2. pusē sastāvam pievienojās vēl 2 dalībnieki: Armands Petrikas un Matīss Lācis. Pārmaiņas nozīmīgi ietekmēja muzikālo pusi un saturu. Mūzika kļuva liriskāka un vienlaicīgi spēcīgāka.

2010. gada vasaras noslēgumā Armands Petrikas atvadījās no esošā sastāva un Jānis Vērzemnieks (arī zināms kā www.jveart.com pamatlicējs) ieņēma iztrūkstošā elementa lomu.
Grupa turpināja strādāt vēl intensīvāk pie muzikālā un idealoģiskā tēla.

2011. gada pavasarī Jānis Vērzemnieks pameta ģitārista amatu, palikdams kā neaktīvais grupas dalībnieks, turpinot atbalstīt ar idejām un ieteikumiem.

Neskatoties uz dažādām apstākļu sakritībām, grupai pievienojās jauns balsts - Oskars Liukis (ex "toria" un "sad banana"), šo notikumu varētu saukt par "otrās elpas" iestāšanos. Oskara pieredze elektroniskās mūzikas radīšanā deva iespēju izpausties pavisam citā dimensijā.

Dalībnieki nerimstas eksperimentēt ar jaunām idejām un strādāt pie debijas materiāla, kuru laiku pa laikam iespējams dzirdēt dzīvajās uzstāšanās.

Turpmākajā projekta darbībā tiek meklēti dāžadi domu biedri, lai realizētu vienreizējas idejas, kā arī strādātu pie dziesmu nokļūšanas klausītāju portatīvajos atskaņotājos.

"Lenora" sevi pozicionē kā mūzikas un mākslas projektu, kas pieder visiem tā atbalstītājiem.

Dalībnieki

Andrievs Niedra

tehnika / izklaides

Toms Eņģelis

menedžments / lenorabandlatvia@gmail.com

Dāvis

skaņa / piro-tehnika

Nora

vokāls

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam