Latvijas Dzelzceļš

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 49

Runā

  Par šo profilu

  Koncerns "Latvijas dzelzceļš" (LDz) ir viens no lielākajiem valstī, uzņēmumā strādā vairāk nekā 10000 darbinieku. LDz ir lielākais sociālā un iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājs valsts budžetā, kas ar savu saimniecisko darbību dod nozīmīgu ieguldījumu valsts tautsaimniecībā.

  Kontakti Vairāk »

  Runā

  • Nāvējoša pārgalvība. Kādēļ neprotam šķērsot sliedes?; ❗️Pārdroša rīcība, noteikumu pārkāpšana un neuzmanība dzelzceļa sliežu tuvumā - iemesli, kas ik gadu izraisa nelaimes gadījumus. 🛑 Neskatoties uz tehnoloģiskajiem risinājumiem un drošības kampaņām, cilvēki joprojām riskē ar dzīvību, šķērsojot sliedes neatļautās vietās, neizvērtējot apstākļus un vilciena spēku. Kā norāda LDz galvenais tehniskais inspektors Dainis Zvaners - ja braucot ar automašīnu, šoferis vēl var sagriezt stūri, tad vilciens, arī bremzējot, turpina traukties ar lielu ātrumu taisni virsū.
  • 900 sekundes Ar jauno kampaņu aicina būt uzmanīgiem dzelzceļa tuvumā | TVPlay; 🛑 Katru gadu uz dzelzceļa sliedēm notiek līdz pat 30 negadījumiem, kuros iet bojā un cieš cilvēki. Šogad tie ir bijuši 14 negadījumi, no kuriem 11 beigušies letāli. Kaut arī negadījumu skaits uz sliedēm ir mazinājies, iedzīvotāji joprojām riskē ar savu dzīvību, šķērsojot sliedes neatļautās vietās un nepārliecinoties par savu drošību. Tieši tāpēc šī gada kampaņā atkārtoti atgādinām un vēršam sabiedrības uzmanību par sekām, kas iespējams, neievērojot elementārus drošības noteikumus. 👉 Par drošību dzelzceļa tuvumā vairāk stāsta LDz galvenais tehniskais inspektors Dainis Zvaners, dīzeļlokomotīves vadītājs Mārcis Čerpinskis, kā arī kampaņas vēstnesis, rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs.