"Putni " - māja laukos.

 

Ieteikt
 42

Par mums.

Piesakam sevi  Latvijas lauku tūrisma ceļvedī!

Jaunums: brīvdabas estrāde, "Putni". Sekojiet lapai un būsiet lietas kursā par to, kad un kādi radošie pasākumi tiks organizēti pie mums!Esam atvērti jaunām , radošām idejām!Rakstiet, zvaniet-veidosim sadarbību!

Laipni lūgti tie, kam interesē kultūrvēsturiska celtne,

 kas no 1867.- 1915. gadam kalpojusi kā Vecauces pagasta sākumskola, kurā strādāja 2 skolotāji un mācījās aptuveni 120 bērni. To laiku liela teikšana esot bijusi Jaunauces baznīckungam-kas un kā bērniem jāmāca. Kā liecība par skolas laikiem, atrastas divas labi saglabājušās tintnīcas, kas ražotas kādā fabrikā ar nosaukumu "Burtnieks".  Uzraksts uz tās lieliski saglabājies. (Sk. galerijā)

No 1924.-1926. gadam ēka un tai piegulošā zeme piederējusi Lāčplēša ordeņa kavalierim Martam Mentelim. Vēlākos gados māju apsaimniekoja M.Menteļa māsa Marija, kura ar sirdi uz dvēseli kopa šo īpašum. Viņas meita Rūta uzauga "Putnos".  Pašlaik Ruta( Rūta bijis viņas īstais vārds) dzīvo Dobelē un mums par prieku padalījās ar savu atmiņu stāstu(var lasīt sadaļā:vēstures faki un vēstures liecības aplūkot lapas galerijā).

2. pasaules kara laikā šī vieta un ēka bijusi pakļauta īpaši sīvām cīņām un kalpojusi kā nocietinājums, par ko liecina joprojām lietus laikā izskalotās patronas mājas tuvumā, cilvēku atmiņu stāsti,  dārzā atrastās mīnu atliekas , cīņas durklis un citi kara laiku apliecinoši priekšmeti.

Pie mums varētu patikt lauku ainavu cienītājiem, neskartās dabas mīļotājiem, dārzu intresentiem, ornitologiem. Piedāvājam aplūkot augus un atpūsties saimnieku ierīkotajā dārzā, kas nu jau nosaukts meitiņas vārdā- „Dārtasdārzs”. Iespēja pastaigāties pa pirmatnēji skaisto, zinātniskās izpētes Putnu mežu. Pieejamas piknika vietas, tēja, kafija, mājās cepts "Napoleons", tortes, dažāda veida plātsmaizes un citi kārumi, desertiņi, Karaļavotu ūdens . Iepriekš gan vizīte būtu saskaņojama un gardumi pasūtami..:))

Iespēja novietot treileri, uzsliet telti, izmantot dušu un wc, atpūsties, saņemt informāciju par tuvākā apkārtnē apskatāmiem tūrisma objektiem, iepazīties ar saimnieka Harija Reiha gleznu galeriju 

http://www.draugiem.lv/harijsreihs/galle…

 un paciemoties astrologa Ilzes Reihas privātprakses kabinetā , saņemt stundas garu astroloģisku lekciju vai personīgo konsultāciju.

http://www.draugiem.lv/www.hallo24.lv/ .

Vasaras sezonā  lauku sētu izīrējam nelieliem ģimenes godiem, gadskārtu svinībām, brīvdabas koncertiem, teātriem un citiem kultūras pasākumiem. 

http://www.draugiem.lv/laukumajaputni/ga…

http://www.draugiem.lv/laukumajaputni/ga…

Tiem, kam nav savu lauku māju un ir vēlēšanās kārtīgi nolīgot-laipni lūdzam uz kopīgu līgošanu(skat. galerijās)! 

Mūsu māja vienmēr atvērta interesentiem!

Sīkāku informāciju variet lasīt lapas profila sadaļās, bildes galerijās.

Pirmais koncerts mūsmājās:


http://epadomi.lv/kulturasvestis/muzika/…


Esiet mīļi gaidīti!:)

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

    Koncerti un citi radošie pasākumi.

    http://epadomi.lv/kulturasvestis/koncert…

    Par šo profilu

    Piesakām sevi Latvijas lauku tūrisma ceļvedī!
    Lauku māja "Putni" brīvdabas estrāde, kultūrvēsturisks objekts, tūristu atpūtas vieta, dārza apskate, pastaigas pa pirmatnējās dabas skaistuma apvīto "Putnu" mežu, duša, wc, , iespēja lauku sētā nosvinēt ģimenes godus vai uzrīkot kādu radošu pasākumu.