Park Hotel Latgola

Ieteikt
 11

Restorāns PLAZA

Numuri:

Park Hotel "Latgola" pašā Daugavpils pilsētas centrā viesu ērtībai piedāvā 118 labiekārtotus numurus:

66 standarta divvietīgos numurus
45 biznesa klases divvietīgos numurus
6 divvietīgos lukss numurus
1 apartamentus

Visas istabas ir iekārtotas lakoniskā skandināvu stilā. Istabu aprīkojumā ietilpst TV, telefons, fēns, interneta pieslēgums. Ir pieejamas smēķētāju un nesmēķētāju istabas, 2 numuri viesiem ar īpašām vajadzībām.


Restorāns PLAZA

Restorāna PLAZA galvenā priekšrocība ir unikālais skats uz Daugavpils pilsētas ainavu no putna lidojuma, jo restorāns atrodas viesnīcas 10.stāvā. Klusā, nesteidzīgā atmosfēra, oriģinālais interjers, laipnā apkalpošana un izsmalcinātie ēdieni sagādās neaizmirstamus mirkļus ikvienam apmeklētājam. Restorāns vienlaikus var uzņemt līdz 100 personām, tāpēc tā ir ideāla izvēle korporatīvo pasākumu, ballīšu, kāzu svinību un citu saviesīgu pasākumu organizēšanai.

Konferenču zāle un semināru telpas

Viesnīca piedāvā dažādu platību telpas konferencēm un semināriem. To ietilpība, plašais un modernais aprīkojums, dažādās izvietojuma iespējas, kā arī gaišie pasteļtoņi un nepiespiestā atmosfēra nodrošinās Jums vajadzīgo darba gaisotni un palīdzēs sasniegt cerētos rezultātus.

Jūsu vajadzībām piedāvājam:

1 lielo konferenču zāli līdz 180 personām
2 semināru telpas līdz 25 personām
2 semināru telpas līdz 15 personām.

Viesu ērtībai tiek piedāvāta kafijas paužu, pusdienu, vakariņu un banketu organizēšana.

Sauna un džakuzi

Pēc saspringtas darba dienas mēs vēlamies piedāvāt viesiem iespēju veselīgi atpūsties, tādēļ piedāvājam atjaunot labsajūtu saunā un burbuļojošā džakuzi. Atpūtas telpas ir paredzētas grupām līdz 20 personām un tās var izmantot gan dzimšanas dienu svinībām, gan citiem mazāk oficiāliem pasākumiem. Daugavpils ainava no viesnīcas 10.stāva papildinās nesteidzīgo atpūtas vakara atmosfēru!


Tūrisma birojs

Jebkuram klientam ir svarīgi saņemt maksimāli daudz informācijas un kvalitatīvus tūrisma pakalpojumus vienkopus, kas arī ir mūsu galvenais uzdevums. Tūrisma birojs piedāvā:

Ekskursiju braucienus pa Latgali, Latviju un Baltijas valstīm
Aviobiļešu pārdošanu
Autobusu biļešu pārdošanu
Krievijas un Baltkrievijas vīzu noformēšanu
Dažādu veidu apdrošināšanu
Atpūtas braucienus uz Baltkrievijas sanatorijām
Transporta pakalpojumus