Biogrāfija

Esmu liela mūzikas cienītāja!Dziedāšana tas ir mans hobijs.
Dievinu pop,rock un country mūzikas žanra dziesmas klausīties,atkārtot pēc populāriem un ne tik populāriem dziedātājiem dziesmas karaoke veidā.parsvarā es tikai klausos britu,amerikaņu,spāņu,krievu,latviešu izcelsmes dziesmas.
Pati spēlēju klavieres un akordeonu,un,nu jau sāku apgūt arī ģitārspēli.
Dziesmai ir spēks.katru no mums kāda dziesma ''uzrunā''savādāk-citiem tā ir kārtēja izklaide,cietiem tā ir spēle,bet citi vienkārši to izbauda...Dziesmas dod dzīvesprieku cilvēkam,tās nomierina,citas uzmundrina un aizkustina.

Kā jau es teicu,tas ir tikai mans hobijs brīvajās dienās kad nav jāstrādā vai jāmācas.es par mūziku sāku interesēties jau kad man bija 7 gadi.kad mēs ar brāli istabā klausījāmies kasešu plejeri-dejojām un dziedājām līdzi :) ... man dziesmas sākās britnijas spīrsas izpildījumiem un beidzot ar Pitbull, Mailija Sairusas tīņu-popa izpildījumiem(dziesmām).atceros,kad man bija 8 g.vecāki aizbrauca pie radiem,bet es viena mājās palikdama,klausījos Ziemassvētku dziesmas un tās arī sāku atkārtot,iegaumēt un dziedāt no sākuma pie sevis,bet pēc tam jau vecākiem,radiem utt.

var teikt,ka mūzika/dziesma,kuras cilvēks klausās raksturo viņu pašu.Tā ir!
parasti es tagad izvēlos tādas dziesmas,kurās dziesmu vārdi jeb lirika ir ar atskaņām, kā dzeja,lai izklausītos nedaudz romantiski un interesanti !

Bieži vien dziesmas tiek izpildītas dažādu mūzikas instrumentu pavadījumā.

MAN NEPATĪK RAKSTĪT DZIESMAS,MAN PATĪK IZPILDĪT TĀS!

Ar dziesmu es varu izteikt savas jūtas...kā es jūtos,citi to izsaka dzejoļos vai ar mākslu/zīmēšanu.

Lūk tā varētu skanēt mana biogrāfija ................. jo neviens taču nav ideāls! :)

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam