Biogrāfija

LABVĒLĪGAIS TIPS


Grupa “ Labvēlīgais TIPS “ radās 1992. gada oktobrī, bez nopietnām pretenzijām uz lielo mākslu un neplānojot tālejošus plānus. Šajā laika posmā sadarbībā ar firmu MICREC ir izdoti 11 grupas albūmi. Zīmīgs ir CD iznākšanas datums - 1. aprīlis, un tas jau komentārus neprasa. Nevainīgā 92.gada joka sekas Latvijas klausītājiem jāpacieš vēl tagad, kaut gan paši vainīgi, jo bez viņu mīlestības un atbalsta nekas nevarētu notikt.
Grupa patstāvīgi tiek aicināta piedalīties nozīmīgākajos un nenozīmīgākajos Latvijas mūzikas pasākumos( “ROKS PAR….”,”ROKS PRET…..).
Kopš 1992.gada L.TIPS regulāri koncertē mūzikas klubos, kultūras namos, brīvdabas estrādēs, banketos, prezentācijās un citos īpaši svarīgos pasākumos.
Grupas moto ir: labvēlīga attieksme pret klausītāju un otrādi. Katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabîgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Koncerta programma ir noslēpums gan klausītājiem, gan grupas dalībniekiem, jo tā tiek veidota turpat uz skatuves vadoties no publikas reakcijas. Tas viss kopā, kā arī grupas līdera FREDA neapšaubāmā popularitāte, ierindo L. TIPU starp vienu no pieprasītākajām grupām Latvijā.
Grupas muzicēšanas manieri vēl neviens nav klasificējis vai iekļāvis kādos noteiktos rāmjos, līdz ar to ir izveidojies L. TIPAM raksturīgs rokraksts un skanējums. Paši savu muzicēšanas stilu grupa dēvē par multifundamentâlo roku, mašīnbaļļu popu, mūzika iereibušiem cilvēkiem vai mūzika veciem jauniešiem.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam