Kurzemes Radio

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 21

Jautājumi un atbildes

Sveiki! gribētu zināt vai to sieru var meklēt visu dienu vai kādu noteiktu laika sprīdi?Otro dienu mēģinu sameklēt ,bet neizdodas.
Labdien!
Sieru var meklēt visu diennakti. Pusnaktī mainām lokalizācijas vietu. Nupat pārbaudīju, šodien siers ir noslēpts paredzētajā vietā. Veiksmi meklējumos. Jūsu Kurzemes Radio
vēlējos apskatīt sludinājumus ko dzirdēju pa radio, bet man never vaļā mājas lapu!!! vai var sludinājumus apskatīt kaut kā savādāk? un kāpēc mājas lapa nestrādā?
Labdien!
Sludinājuma saturu var noskaidrot zvanot pa tālruni 63322132. Mājas lapa drīzumā būs:)
āā :D Nu tad iedodat linku kur varētu viņu noklausīties :)
To var dzirdēt tikai oriģinālā izpildījumā
Jums vajadzētu uztaisīti dziesmu priekš Kurzemes Rādio :)
Mums jau ir sava dziesma
Jūs varētu uztaisīti kādu ziedošanas tālruni lai var cilvēki ziedoti patversmēm vai grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Un tad kad savāc noteiktu summu ziedo patversmei vai kādas jaunas patversmes uztaisīšanai.
Mēs regulāri atbalstām sociālas kampaņas
Jums vajadzētu uztaisīti tādu laimīgo stundu kur var vinnēti iespēju tikti tiešajā ēterā pie jums Kurzemes Radio studijā uz kādu interviju :)
ok
Cik daudz cilvēki klausās jūsu programmu? Reitingi kādi jums ir?
Ir reitingi, pat ļoti labi. Nedēļas auditorija 75 - 80 tūkstoši. Mērķauditorijas raksturojums arī labs 25,5 - 65 gadi, ar individuāliem ienākumiem. Aptveram visu Kurzemi, Jūrmalu, Jelgavu, Dobeli un pat mazu daļu Rīgā
Cik ilgu laiku jau jūs darbojaties ?
Nākamajā gadā svinēsim 15 gadu jubileju
Man ļoti patīk raidījumi jūsu no 15:00 - 16:00 un 16:00 - 17:00, jo ziņas man nepatīk un dažkārt ir labi paklausīties kaut ko jaunu. Jūs vēl varētu kaut kādu programmu pa dabu tas būtu interesanti kaut ko pa Lielo talku 2011.
Sveiki! Par Lielo Talku noteikti būs ziņās un raidījumos. Drīzumā atsāksim arī dārza ziņas. Par dabu - ļoti labs ierosinājums. Meklēsim sponsorus.