Sabiles Kultūras Nams

Ieteikt

Runā

  Par šo profilu

  Sabiles kultūras nams.
  No ārpuses varena ēka ar kolonnām Ventspils ielā 14.

  Kultūras centrs, kur zem viena jumta arī biblioteka un Sabiles mūzikas un mākslas skola. Te mājo sieviešu vokālais ansamblis „Vērmelīte”, vadītāja Ilzīte Zvirgzdiņa, lietišķās mākslas pulciņš, vadītāja Ina Valtere, Eiropas senioru deju kolektīvs „Abava”, vadītājs Modris Vanags, balles muzikanti jeb SBL, līnijdeju grupa, vadītāja Aelita Šimkus, Sabiles amatierteātris, režisore Inga Krišāne. Te rosās jauneklīgā pensionāru biedrība „Dālija”.
  Mēs lepojamies, ka nams ir īpašs, jo to nav skāris eiroremonts un tas saglabājis aizgājušā laikmeta nostaļģisko šarmu. Nezinātājs nama gaiteņos un kāpņu labirintos pirmajā brīdī var arī apjukt... Plašā skatuve ar augstajiem šņorbēniņiem kā radīta lielām dekorācijām, apjomīgās „kabatas”piemērotas un ērtas deju kolektīvu uznācieniem. Skatītāju zālē jauni krēsli. Te pietiks vietas arī 300 pasākuma apmeklētājiem!
  Neskatoties uz to, ka gadiem ejot, kultūrai atvēlētie līdzekļi bijuši minimāli, nams ir bagāts ar iniciatīvām, jaunām un trakām idejām, kas visspilgtāk izpaužas gadskārtējos Sabiles Vīna svētkos, kad ar atraktivitātes bacili, pašdarbības līmeņa labākajā izpratnē, izrādās inficēti ne vien 2/3 pilsētas iedzīvotāju, bet arī atbraukušie radi, draugi, draugu draugi, paziņas un pilnīgi nepazīstami pilsoņi !
  Sabilē rod skaistumu vienkāršībā un par to arī priecājas no visas sirds, tāpat kā par tiem, kuri sirdī mūžam jauni.

  Esam atvērti radošai sadarbībai visa gada garumā.

  Kontakti Vairāk »

  • Ventspils 14, Sabile, LV-3294
  • 63252269