Kristaps Zvejnieks

 

Ieteikt
 1

Runā

  Par šo profilu

  Kristaps Zvejnieks (dzimis 1992. gada 15. februārī Rīgā) ir latvijas izlases kalnu slēpotājs, kurš regulāri piedalās starptautiskās FIS organizācijas rīkotajās starptautiskajās sacensībās, visā pasaulē un gūst atzīstamus rezultātus pārstāvot savu valsti. Kristaps piedalījās Vankūveras ziemas Olimpiskajās spēlēs 2010 gadā, kur ieguva augsto 36. vietu Slaloma diciplīnā. Savu Pasaules kausa karjeru Kristaps uzsāka 2012. gada 24. janvārī.

  SkiBox..Kjus - 10 gadi un nepārtraukta izaugsme!

  2000. gadā, vēl būdams profesionāls kalnu slēpotājs ar bagātīgu izcīnīto Olimpisko spēļu un Pasaules čempionātu medaļu klāstu, Lasse Kjus sāka īstenot savu ideju par jauna veida kalnu slēpošanas apģērba līniju - lielākajā pasaules sporta preču gadatirgū ISPO tika prezentēta vīriešu līnija. Jau pirmajā sezonā industrijas speciālisti „pieņēma” jauno zīmolu un tā slēpošanas apģērba konceptu! Sekoja sieviešu kolekcija un arī tā tika pieņemta ar atzinību – jaunākās tehnoloģijas, oriģinālās krāsu kombinācijas un perfektā kvalitāte bija panākumu atslēga... katru gadu Kjus pārsteidza industriju ar jaunām inovācijām un risinājumiem.

  Kjus savu otro desmitgadi sāk kā neapšaubāms tehniskā slēpošanas apģērba segmenta līderis pasaulē. Blakus slēpošanas apģērbam veiksmīgi savu vietu iekarojusi arī brīvā laika apģērba kolekcija Kjus Spirit. 2011. gada vasarā Kjus nozīmīgākajos Eiropas tirgos un ASV prezentēs kārtējo jaunumu – pirmo Kjus vasaras kolekciju. Būs pieejama super tehniska golfa apģērbu kolekcija „Performance Golf” un līnija aktīvai atpūtai „Performance Outdoor” – un nav pamata šaubīties, ka arī šis Kjus solis būs veiksmīgs. Kolekcijas prezentācija - video sadaļā

   Lasse Kjus.

  Dzimis 1971. gada 17. janvārī, Sigerudā, Novēģijā. Startē kalnu slēpošanas sacensībās no 1987. gada. Izcīnījis 5 Olimpisko spēļu medaļas, tai skaitā vienu zelta, 11 Pasaules čempionātu medaļas un divus pasaules kausus kopvērtējumā. Vienīgais kalnu slēpotājs, kurš vienas sezonas laikā uzvarējis piecās sarežģītākajās nobraucienu trasēs! Vienīgais kalnu slēpotājs, kurš izcīnījis uzvaru Olimpiskajās spēlēs vai Pasaules čempionātā katrā no kalnu slēpošanas disciplīnām! Vienīgais kalnu slēpotājs, kurš viena Pasaules čempionāta laikā izcīnījis medaļu visās disciplīnās!!! Tie ir sasniegumi, kurus laikam jau nekad vairs neviens neatkārtos... Lasse Kjus beidz savu karjeru 2006. gada pavasarī. Lasse Kjus ir zīmola Kjus līdzīpašnieks, kas aktīvi līdzdarbojas, lai ar savu pieredzi palīdzētu radīt labāko kalnu slēpošanas apģērbu.

  Latvijas firma DZA ir oficiāls Kjus pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

  Ienāc portālā, lai piekļūtu šai sadaļai!