''Knīpas un Knauķi''

Mājaslapa http://twitter.com/knipasunknauki, http://www.knipasunknauki.lv
Fani 382
Žanri
Ieteikt
 18

Biogrāfija

Studija dibināta 1971. gadā. Tātad - 2011.gadā svinam jau 40.dzimšanas dienu! Studijā savas muzikālās dotības attīsta bērni no 3 gadu vecuma.
Nodarbības notiek grupās, galvenokārt pa vecumiem. Studijas pamatuzdevums ir apzināties un attīstīt bērnu vokālās un ritma dotības jau pirmsskolas vecumā.
Nodarbības studijā palīdz sagatavoties skolai, daudziem rodas vēlēšanās turpināt mācības mūzikas skolās. Skaista tradīcija ir studijas visu grupu koncerti Rīgas Latviešu biedrībā rudenī, Ziemassvētkos, Lieldienās un Mātes dienā.

Kas ir Knīpas, kas ir knauķi?
Knīpas, knauķi – tie ir svētki!
Tā ir satikšanās dziesmā,
Buramvārdi ugunskurā!

Šie Normunda Beļska veltītie vārdi bērnu vokālās studijas „Knīpas un knauķi” 30 gadu dzimšanas dienā ir kļuvuši mīļi un svarīgi visiem studijas bērniem, iemūžināti studijas himnā un patiešām izsaka pašu būtiskāko par mumsSmile!
Re, 2011.gadā mēs svinēsim savu 40 gadu pastāvēšanas jubileju!
Bērnu vokālā ansambļa „Knīpas un knauķi” dibinātāja Irēna Veinberga un ilggadīgā vadītāja Silvija Ērgle var priecāties un lepoties par sava auklējuma skaisto, drošo ceļu turpmākajos gados, kopš ansambļa vadītāju stūri pārņēma Vita Siliņa un Edīte Putniņa, ansamblis izauga par bērnu vokālo studiju. Nu jau arī gan Vita Siliņa priecājas par „Knīpām un knauķiem” no mākoņa maliņas un Edītei Putniņai talkā nākušas Jonita Štoma un Sanita Sējāne. Nav nākotnes bez pagātnes, tādēļ visu, kas palīdzējis augt un veidoties „Knīpām un Knauķiem”, vienmēr turēsim prātā un sirdī...
Bet šeit un tagad dzīvojam lielā, draudzīgā saimē mīļajā Rīgas Latviešu biedrības namā – mācoties dziedāt dziesmas un arī dzīvot dzīvi ar labas garšas un mīlestības izjūtu – lai izdotos „garšīgi” dziedāt „garšīgas” dziesmas, izdotos „garšīgi” koncerti, teatrāli uzvedumi, izrādes, lai izdotos „garšīgi” iemācīties nošu un aktiermeistarības pamatus.
Pāri visam – prieks par kopā padarīto darbu un dzīvi, dāvājot pēc iespējas daudz smaidu un mīlestības viens otram!
Vai Jūs dzīvē daudz smaidāt?
Mēs – Knīpas un knauķi - smaidām, jo tikai tā var pieveikt arī kādu bēdu, kas gadās pa ceļam – ticībā, ka labais spēks vienmēr ir spēcīgāks!

Priecāsimies kopā - Satiksimies dziesmā!!

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam