Biogrāfija

Ansamblis “Junda”
(Zemessardzes 52. kājnieku bataljons)


Zemessardzes 52. Jelgavas kb ansamblis “Junda” dibināts 1994. gada rudenī. Tā dibinātāji – ZS 52. Jelgavas kb toreizējais komandieris J. Leitis un Jānis Zgrunda- ansambļa vadītājs no pirmsākumiem līdz 2002. gada rudenim, kad vadību pārņēma, toreiz vēl Jelgavas mūzikas vidusskolas 4. kursa students, akordeonists un ansambļa vadītājs Lauris Rudzītis.
Ansambļa dziedātāju skaits svārstās no 6-12 cilvēkiem. Ir bijušas arī meitenes, bet šobrīd esam 7 vīri (seši no tiem vecais pamatsastāvs), kas gadiem ejot ir kārtīgi pieslīpējušies un ansamblis viņiem jau ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa (dzīvesveids).
Koncertējam gan Jelgavā(savās mājās), gan citviet Latvijā. Piedalāmies dažādos Aizsardzības ministrijas rīkotajos pasākumos, ZS 52. kājnieku bataljona pasākumos, valsts svētkos. Uzstājamies arī Pansionātos, Rehabilitācijas centros un skolās (mācot bērniem patriotismu, Dzimtenes mīlestību).
2014.gada novembra mēnesī Ansamblis ‘JUNDA’ svinēs savu 20 gadu jubileju sniedzot klausītājiem koncertu ar pašiem vistuvākajām un labākajām izpildītajām dziesmām 20 gadu pastāvēšanas laikā.
.

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam