Jauniešu studija "BaMbuss"


 

Ieteikt
3


Par šo profilu

Jauniešu studija „BaMbuss” ir daudzfunkcionāla, organiska, atraktīva un progresīva vieta, kur jaunieši caur dažādām aktivitātēm var apgūt un pilnveidot savas prasmes un iemaņas, iegūt jaunu pieredzi un pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku.
Studijā tiks organizētas dažādas aktivitātes - apmācības, radošās darbnīcas, konkursi, specializētie (valodu, foto un video, spēļu u.c.) klubi - par jauniešiem aktuālām tēmām, tiks sniegtas konsultācijas par Eiropas Savienības programmu piedāvātajām iespējām un atbalsts to apgūšanai, veidoti dažādi jauniešu iniciēti pasākumi. (Aktivitāšu plāns)
Projekts "Kopīga rītdiena" (Nr.2012.EEZ/PP/1/MAC/160), tiek īstenots no 01.01.2014. līdz 31.12.2015., īstenotājs - Nodibinājums „Baltijas Reģionālais fonds”, piesaistītie partneri – Biedrība „Jauno Līderu koalīcija” un RPBJC „Ziemeļi” no Latvijas, kā arī NVO ”Fialta” no Baltkrievijas.

Sekotāji93

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Jaunieši tiek aicināti uz Strukturētā dialoga Rīgas reģiona konsultācijām "Kafija ar politiķiem"!

  • 9. mai 09:27

Aicinām piedalīties jauniešus, politikas veidotājus un īstenotājus, organizāciju pārstāvjus, lai diskutētu par jauniešiem aktuāliem jautājumiemnovadā.  STRUKTURĒTĀ DIALOGA V cikla konsultācijas Rīgas plānošanas reģionā „Kafija ar politiķiem”, kuru kopīgā tēma: veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā,... Lasīt tālāk

 

Runā