Biogrāfija

Grupa “Big Al & The Jokers” dibināta 2013.gada 8.aprīlī populārās Rīgas grupas „Keksi” transformācijas rezultātā.
Grupa principā ir saglabājusi ne tikai visu savu sastāvu, bet arī labākās tradīcijas, stilu, repertuāru, kas ir nokomplektēts ilgu kopīgo darba gadu laikā. Kolektīva sastāvā ietilpst Latvijā un Lietuvā pazīstami mūziķi:

Romāns Vendiņš
grupas mākslinieciskais vadītājs, taustiņi, vokāls

Algirdas Šuminskas
vadošais vokāls

Zintis Žvarts
tenora un baritona saksofons

Uldis Ziediņš
trombons, vokāls

Eduards Raubiško
tenora saksofons, klarnete

Sandris Skeranskis
trompete

Raitis Aukšmuksts
sitamie instrumenti

Juris Skrajāns
ģitāra

Pēteris Liepiņš
kontrabass

Sergejs Laletins
skaņas operators

Rafails Balkins
ģenerālmenedžerisPēdējo 10 gadu laikā, pieturoties pie rokenrola tradīcijām, kolektīvs ir bijis spilgta parādība Ziemeļu Eiropas muzikālajā tirgū, kas ir pazīstams ar saviem stilīgajiem projektiem.
Augstais profesionālais līmenis ir ļāvis mūziķiem vienlaicīgi piedalīties dažādos muzikālos projektos un attīstīties kā patstāvīgam kolektīvam.

No 2003. gada grupā ir pūtēju sekcija – divi tenor-saksofoni, trombons un trompete, ritma sekcija – kontrbass, ģitāras, sitamie instrumenti un jaunais talantīgais pianists-vokālists. Grupa atskaņo tradicionālo rokenrolu, šim stilam atbilstošajā gan muzikālajā, gan vizuālajā atraktīvajā manierē.

Grupa ar savu azartisko spēju radīt atbilstošo un jautro atmosfēru rokenrola klubos, korporatīvajos pasākumos, un jebkuros citos pasākumos, ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām Eiropas grupām.
Grupas profesionālie mūziķi, pateicoties savai labajai gaumei un meistarībai, vienmēr ir pratuši atrast pareizās programmas kombināciju konkrētajam pasākumam un prasmīgi realizēt to.

Apburošie, jautrie puiši ir kļuvuši par Eiropas klubu, dažādu korporatīvo un privāto pasākumu mīluļiem.

Grupu, savā ziņā, var saukt par labu Eiropas mūziķu kaltuvi. Desmit gadu laikā tajā ir darbojušies vairāk kā 30 mūziķi, kuri līdz šim brīdim ir patstāvīgi pieprasīti.

Sākot ar 2004 gadu ar grupu sāka strādāt pazīstamais Latvijas impresārio Rafails Balkins – Eirovīzijas 2002 uzvarētājas Marijas Naumovas menedžeris.

Pēdējo gadu laikā grupa ir uzstājusies kopīgos koncertos ar daudzām pasaules zvaigznēm – Smokie, Nazareth, Мacy Grey, Scorpions, Boney M, utt.

Izmantojot savu augsto profesionālo potenciālu, neskaitot solo programmu, grupai ir vairak kā 8 programmas ar pazīstamiem Eiropas dziedātājiem.

Grupas pēdējie projekti ar Andy Bridge, Lindu Leen, Intaru Busuli, Ievu Kerēvicu, Tatjanu Guļajevu ir ļoti pieprasīti Eiropas muzikālajā tirgū.


Šobrīd grupa ar jauno nosaukumu “Big Al & The Jokers” atrodas pašā spēku plaukumā, un tai ir bagāta pieredze un liels potenciāls ne tik vienkāršajā Eiropas muzikālajā tirgū.
Viens no veiksmīgajiem grupas projektiem ir sadarbība ar slaveno Lietuvas izpildītāju Algirdas Šuminskas – Big Al. Jau rit 7-ais gads, kopš šis projekts ar nemainīgiem panākumiem tiek realizēts starptautiskajā tirgū. Lietuvas dziedātāja neatkārtojamā maniere un augstais profesionālais līmenis neastāj vienaldzīgu pat visprasīgāko publiku. Visi koncerti ir pārpildīti un mūziķu fanu rindas nepārtraukti papildinās.
Grupas “Big Al & The Jokers” kalendārs ir aizpildīts jau daudzus mēnešus uz priekšu un kolektīvs ne tikai ar jauno nosaukumu, bet pateicoties arī jaunajai mākslinieciskai un morālai situācijai kolektīvā, ir gatavs attīstīt savu darbību, pārsteigt savus skatītājus – „dzīvās” mūzikas cienītājus ar jaunām programmām, ieskaitot arī savas oriģinālās kompozīcijas, ar jauniem interesantiem muzikālajiem risinājumiem un pieaugošo meistarību.

Dalībnieki

Bungas

vadošais vokāls

grupas mākslinieciskais vadītājs, taustiņi, vokāls

trompete, bekvokāls

tenorsaksofons, klarnete, bekvokāls

tenorsaksofons, baritonsaksofons

ģitāra

kontrabass, bekvokāls

skaņu operators

šoferis, asistents

menedžeris

trombons, bekvokāls

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam