Jaunpils pils


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji811

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Jaunpils muzejā apskatāma Laumas Liepas izstāde "Ziedi un jūra"

  • 10. mar 18:02

  No 2. marta līdz 30. aprīlim Jaunpils muzeja izstāžu zālē ir apskatāma Dobeles mākslinieces Laumas Liepas izstāde, kurā būs aplūkojamas pēdējā laikā tapušās eļļas gleznas, kurās attēloti ziedi un jūra. 


  Mākslinieces L.Liepas dzimtā puse ir Tukuma novada Ķesterciemā. Mākslinieces darbi bijuši apskatā... Lasīt tālāk

  Romantiskais vakars „Labsajūtu romance” Jaunpils pilī

  • 10. feb 18:23

  Labsajūta varbūt  tikai mirklis un var ilgt dienu, nedēļu. Ir tik labi, ka cilvēku pārņem laimes sajūta. Izbaudiet brīvdienu burvību viduslaiku apartamentos un nododieties labsajūtai “Amāju” pirtiņā.


  Viduslaiku apartamentu romantiskais baldahīns, kamīna liesmas un skaistie skati, kas paveras no ista... Lasīt tālāk

  Viduslaiku svētki “260 rozes pilskundzei Elīzai” Jaunpils pilī

  • 24. jūl 2014 15:09

  Pilskundzi Elīzi Jaunpils pils saime arvien ir pieminējusi ar labu un mīļu vārdu, līdz ar to šogad viduslaiku svētkus veltam Elīzai – viņas 260 gadu jubilejā!

   Elizabete (Elīza) Šarlote Konstance fon Mēdema 17 gadu vecumā apprecējās ar Jaunpils muižas īpašnieku Georgu Pēteri fon der Reki. Pēc pāris ... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (74) »