Jaunpils pils


 

Ieteikt
6


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji926

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Muzeju naktī - Pieklauvē, atver, ieklausies Jaunpilī

  • 12. mai 19:12

  Šogad muzeju naktī – 21. maijā, arī Jaunpils pusē aicina palūkoties uz pavisam praktiskām lietām – durvīm, un apdomāt to, ko mums tās nozīmē – tikai ieeju telpā vai ieeju emocijās, sajūtās? Viens ir šis fiziskais process – vērt durvis, otrs garīgais – kas mūs sagaida aiz šīm durvīm, par to arī būs j... Lasīt tālāk

  Teatralizēta ekskursija ģimenēm – “Pirmie soļi galmā”

  • 25. apr 11:14

  Savā 715. jubilejas gadā pils saime ir sarūpējusi ilgi gaidītu un lolotu ekskursijas programmu ģimenēm  ar bērniem - “Pirmie soļi galmā”!


  Teatralizētā ekskursijas programmā pils dāma izrādīs seno Jaunpils pili, iepazīstinās ar dāmu un bruņinieku dzīves likumiem un tikumiem, parādīs viduslaiku ieroču... Lasīt tālāk

  Mākslas dienas ienāk Jaunpilī

  • 21. apr 18:00

  Lai iepriecinātu vizuālās mākslas cienītājus, šogad Mākslas dienu laikā Jaunpils muzejā padomāts par vairākām krāšņām izstādēm, kas būs aplūkojamas visu aprīļa mēnesi.

  Jaunpils Amatu mājas jauno keramiķu un audēju darbu izstāde

  Pirmā izstāde, kas bija skatāmā un atsevišķi tās mākslas darbi izstādīti... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (74) »