Jaunpils pils


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji844

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Leģendu naktī Jaunpils pils viesi tiks cienāti ar "krāsĒDienu"

  • 29. okt 17:02

  31.oktobrī Leģendu nakts ietvaros pils pagrabos un pagalmā no plkst. 18:00 tiks izstādītas piecas apmēram divmetrīgas interaktīvi mākslinieciskas "uzkodas", kas pagatavotas no finiera, krāsas un skrūvēm, turklāt izdveš skaņas un gaismojas. Atmosfērīgi objekti, kas piedāvā uzspēlēt asociāciju spēles ... Lasīt tālāk

  Klejojumi nostāstu un teiku gaņģos Jaunpils pilī Leģendu naktī

  • 27. okt 16:39

  Klejojumi gadu simteņu nostāstu un teiku gaņģos šonedēļ Leģendu naktī norisināsies Jaunpils pilī. Caur stāstiem un nostāstiem Jaunpils pils saime pasākumā “Un nodunēja dobjš – bunkšs” meklēs teiku un nostāstu vēsturisko atbalsi mūsdienās.

  Jaunpils puse ir bagāta ar nostāstiem un teikām, kuros ataino... Lasīt tālāk

  Jaunpils pils darba laiks no 12. – 23. oktobrim

  • 8. okt 16:01

  Laika periodā no 12. līdz 16. oktobrim un no 19. līdz 23. oktobrim Jaunpils pils, t.sk. Jaunpils muzejs, bibliotēka un kultūras nams, apmeklētājiem būs slēgta. Amatierkolektīvu dalībniekiem, lūdzam, sazināties ar vadītājiem par mēģinājumu norises vietu un laikiem.


  Rūpējoties par uzticīgajiem klienti... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (75) »