Jaunpils pils


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji839

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Pils krogs Gastronomijas festivālā

  • 17. aug 13:49

  No 26. augusta līdz 6. septembrim pārtikas izstādes “Riga Food 2015” ietvaros norisinās Gastronomijas festivāls visā Latvijā. Festivāls aizraus gan tos, kas gatavo, gan tos, kam patīk labi paēst.


  Tā laikā Latvijas restorāni, kafejnīcas, bāri, tējnīcas, vīnotavas, konditorejas, picērijas, delikatešu ... Lasīt tālāk

  Viduslaiku svētku "Kad vīri spēkojas" programma

  • 3. aug 16:36

  Jau šajā nedēļas nogalē - 8. augustā, Jaunpils pilī viduslaiku svētki “Kad vīri spēkojas”!  Atceroties četrus Jaunpils pilskungus  - Tīsu fon der Reki, Matiasu fon der Reki, Johanu Zigismundu fon der Reki un Vilhelmu Heinrihu Ernestu fon der Reki, svētki būs par un ap vīriešu kāri pēc cīņas un savst... Lasīt tālāk

  Viduslaiku svētki “Kad vīri spēkojas” - 8. augustā Jaunpilī

  • 9. jūl 19:55

  Pagājušogad viduslaiku svētki Jaunpilī tika svinēti par godu pils kundzei Elīzai, šogad tie notiks, atceroties četrus Jaunpils pilskungus  - Tīsu fon der Reki ( varenu karotāju, pirmo pils īpašnieku no Reku dzimtas), Matiasu fon der Reki (varenu karotāju, Salaspils kaujas dalībnieku), Johanu Zigismu... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (73) »