Jaunpils pils


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji832

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Viduslaiku svētki “Kad vīri spēkojas” - 8. augustā Jaunpilī

  • 9. jūl 19:55

  Pagājušogad viduslaiku svētki Jaunpilī tika svinēti par godu pils kundzei Elīzai, šogad tie notiks, atceroties četrus Jaunpils pilskungus  - Tīsu fon der Reki ( varenu karotāju, pirmo pils īpašnieku no Reku dzimtas), Matiasu fon der Reki (varenu karotāju, Salaspils kaujas dalībnieku), Johanu Zigismu... Lasīt tālāk

  Jaunpils aptiekas un aptiekāru 170 gadu garais stāsts apkopots izstādē

  • 29. jūn 16:03

  No 26. jūnija Jaunpils muzeja ekspozīcijas zālē ir apskatāma izstāde " Jaunpils aptiekas stāsts". 


  Jaunpils aptieka ir īpaša gan ar savu vēsturisko iekārtojumu, gan zinošajiem un iejūtīgajiem darbiniekiem. Senās aptiekas vēsture nav iekalta ne memoriālā plāksnē, ne bijušo un esošo aptiekāru portreto... Lasīt tālāk

  Igauņu koru koncerts Jaunpilī

  • 29. jūn 15:50

  27. jūnijā VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku novadu dienā Jaunpilī viesojās trīs igauņu kori: I.N.T.A. Mixed Choir, diriģente Inta Roost, Kose Chamber choir, diriģenti Heli Sepp un Inta Roost, Mixed Choir „HÄNIKE SEGAKOOR", diriģente Anne Kann.


  Dienas pirmajā pusē viesi iepazina Jaunpil... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (73) »