Jaunpils pils


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji869

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Pavadiet gada romantiskāko nedēļas nogali - 13. un 14. februāri Jaunpils pilī

  • 14. jan 12:34

  Šogad visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena ir svētdienā, tādēļ aicinām to sagaidīt jau sestdienā romantiskā noskaņojumā, pavadot brīvdienas viduslaiku gaisotnē un piedaloties Mīlestības ballē.


  13. februārī no plkst.22:00 būsiet gaidīti pils Lielajā zālē uz Mīlestības balli.Par muzikālo baudījumu ba... Lasīt tālāk

  Aicinām pievienoties kolektīvam ekskursiju gidu

  • 6. jan 16:16

  Jaunpils pils ir viens no apmeklētākajiem apskates objektiem Tukuma tūrisma reģionā un Kurzemē. Ekskursiju klāstā ir gan informatīvas, gan tematiskas ekskursijas – viduslaiku, kāzu un citas.

  Sakarā ar rezervēto ekskursiju skaita pieaugumu, Jaunpils pils saime aicina pievienoties savam kolektīvam... Lasīt tālāk

  Guntas Krauleres darbu izstāde “Pieredzējums” Jaunpils muzejā

  • 9. dec 2015 18:56

  No 5. decembra Jaunpils muzeja izstāžu zālē ir apskatāma Guntas Krauleres darbu izstāde “Pieredzējums”.

  Izstāde ir autores mākslinieciskās darbības veids. Darbus tai komplektējusi ir apzināti un mērķtiecīgi. Parasti personālizstādes ir par kādu konkrēti noteiktu tēmu un darbi tajās, cits citu papild... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (75) »