Jaunpils pils


 

Ieteikt
5


Par šo profilu

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. Arī mūsdienās Jaunpils pils senie mūri piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu saviem viesiem ikdienā un pasākumos.

Sekotāji840

 

Kontakti

 

Jau 17.gadsimtā baroni Rekes viduslaiku bruņinieku pili pielāgoja muižnieku dzimtas ērtībām, izveidojot greznus apartamentus dzīvošanai. 
Arī mūsdienās senajos mūros Jaunpils pils saime viesiem piedāvā baronu cienīgus apartamentus, telpas un ēdināšanu ikdienā un pasākumos.
Ainaviskā apkārtne un sadzīves folklora ir fons ceļotājiem domātām atrakcijām. Kopā ar mūkiem, ākstiem, pilskungiem un kalpiem ikviens var kļūt par pilntiesīgu viduslaiku varoni.
It visam te būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī...

 

Runā

   

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Kļūstam pieejamāki, draudzīgāki māmiņām un cilvēkiem ar kustību traucējumiem

  • 28. aug 12:44

  Par Jaunpils pils tualešu vides pieejamības nodrošināšanu gan cilvēkiem ar kustību traucējumiem, gan to pielāgošanu māmiņām ar maziem bērniem jau tika domāts kādu laiku. Esošo tualešu atrašanās pagrabstāvā radīja ne tikai problēmas pils apmeklētājiem, bet arī pašai kanalizācijas sistēmas darbībai.

  P... Lasīt tālāk

  Pils krogs Gastronomijas festivālā

  • 17. aug 13:49

  No 26. augusta līdz 6. septembrim pārtikas izstādes “Riga Food 2015” ietvaros norisinās Gastronomijas festivāls visā Latvijā. Festivāls aizraus gan tos, kas gatavo, gan tos, kam patīk labi paēst.


  Tā laikā Latvijas restorāni, kafejnīcas, bāri, tējnīcas, vīnotavas, konditorejas, picērijas, delikatešu ... Lasīt tālāk

  Viduslaiku svētku "Kad vīri spēkojas" programma

  • 3. aug 16:36

  Jau šajā nedēļas nogalē - 8. augustā, Jaunpils pilī viduslaiku svētki “Kad vīri spēkojas”!  Atceroties četrus Jaunpils pilskungus  - Tīsu fon der Reki, Matiasu fon der Reki, Johanu Zigismundu fon der Reki un Vilhelmu Heinrihu Ernestu fon der Reki, svētki būs par un ap vīriešu kāri pēc cīņas un savst... Lasīt tālāk

   

   

   

   

  Apskates objekti tuvumā

  skatīt visus (73) »