Jaunmoku Pils

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
7


Par šo profilu

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa (1858-1912) projekta - kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda (1847-1912) medību pils.

Šodien piedāvājam dažāda veida ekskursijas gan maziem, gan lieliem, uzzinot Jaunmoku pils vēstures gaitas un iepazīstoties ar meža muzeja burvību, klausoties putnu balsīs un izmēģinot mednieka tauri.
Piedāvājam arī kāzu ekskursijas, tēju degustācijas, Zīmes centru - kur katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes - labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes Zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr Jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu Zīmi garāka.

Piedāvājam arī dažāda veida svētku svinēšanu, banketa pakalpojumus, piedāvājumam telpu nomu semināru rīkošanai, kā arī nakšņošanu Pils vēsturiskos numuros vai numuros Muižas ēkā.

Pils saloni ir lieliska vieta, lai atpūstos un baudītu glāzi vīna vai gardas tējas tasi pie iekurināta kamīna.

Sekotāji277

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Rūķu Meža skoliņa Jaunmoku pilī

  • 23. nov 10:30

Ciemos pie rūķiem LVM Jaunmoku pils radošajās darbnīcās!

Tuk-tuk…! Vai dzirdi? Pie durvīm jau klauvē decembris! Un līdz ar decembri pat nevilšus sākam domāt par baltiem Ziemassvētkiem, par svaigi ceptiem pīrāgiem, par rūķiem…

Un kādēļ gan rūķi jāgaida, ja vieglāk, kā sagaidīt, ir doties pie viņiem c... Lasīt tālāk

Jaunmoku pilī tiks pasniegta Žaņa Katlapa balva.

  • 5. nov 10:59

Šogad jau trešo gadu Jaunmoku pilī tiks piešķirtas Katlapa balvas. Balvas mērķis ir atgādināt par Žaņa Katlapa īpašo harizmu un ieguldījumu Latvijas teātrī, kā arī atbalstīt tos cilvēkus Latvijas teātra vidē, kas ar savu radošo darbību apliecinājuši Žanim Katlapam tik tuvās nacionālās vērtības.

2013... Lasīt tālāk

Decembra un janvāra piedāvājums!

  • 4. nov 12:28

33% atlaide telpu nomai.

 

Runā