Jaunmoku Pils

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa (1858-1912) projekta - kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda (1847-1912) medību pils.

Šodien piedāvājam dažāda veida ekskursijas gan maziem, gan lieliem, uzzinot Jaunmoku pils vēstures gaitas un iepazīstoties ar meža muzeja burvību, klausoties putnu balsīs un izmēģinot mednieka tauri.
Piedāvājam arī kāzu ekskursijas, tēju degustācijas, Zīmes centru - kur katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes - labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes Zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr Jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu Zīmi garāka.

Piedāvājam arī dažāda veida svētku svinēšanu, banketa pakalpojumus, piedāvājumam telpu nomu semināru rīkošanai, kā arī nakšņošanu Pils vēsturiskos numuros vai numuros Muižas ēkā.

Pils saloni ir lieliska vieta, lai atpūstos un baudītu glāzi vīna vai gardas tējas tasi pie iekurināta kamīna.

Sekotāji279

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Viedās Sarmītes Strautmanes vadībā turpināsim apgūt zināšanas semināru ciklā „Dzīvesziņa”

  • 7. mai 15:22

Viedās Sarmītes Strautmanes vadībā turpināsim apgūt zināšanas semināru ciklā „Dzīvesziņa”

10.05.15.-.17.05.15.

  • 7. mai 10:21

Maijā ir divas dienas, kurās īpaši pateicamies savām māmiņām un ģimenēm, esam kopā ar tuvajiem un vēlreiz arī sev atgādinām, cik liela vērtība ģimene mums ir.

Izsmalcinātas pusdienas kafejnīcā vai saulainajā pils verandā būs lieliska dāvana!

Grilēts lasis ar baltvīna mērci, tvaicētu puķkāpostu bieze... Lasīt tālāk

10. maijā - Par latvju zīmēm

  • 5. mai 10:12
10. maijā - Par latvju zīmēm!

 

Runā