Jaunmoku Pils

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
10


Par šo profilu

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa (1858-1912) projekta - kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda (1847-1912) medību pils.

Šodien piedāvājam dažāda veida ekskursijas gan maziem, gan lieliem, uzzinot Jaunmoku pils vēstures gaitas un iepazīstoties ar meža muzeja burvību, klausoties putnu balsīs un izmēģinot mednieka tauri.
Piedāvājam arī kāzu ekskursijas, tēju degustācijas, Zīmes centru - kur katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes - labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes Zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr Jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu Zīmi garāka.

Piedāvājam arī dažāda veida svētku svinēšanu, banketa pakalpojumus, piedāvājumam telpu nomu semināru rīkošanai, kā arī nakšņošanu Pils vēsturiskos numuros vai numuros Muižas ēkā.

Pils saloni ir lieliska vieta, lai atpūstos un baudītu glāzi vīna vai gardas tējas tasi pie iekurināta kamīna.

Sekotāji280

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Jaunmoku pils. 115 fakti un objekti Fakts Nr. 44

 • šodien 16:23

Šogad pils parkā papildinājums – diž-izmēra spēle “Riču raču”! Savu veiksmi šajā spēlē pirmie iemēģina Tukuma novada skolēni Dabas dienas laikā. Gaidīsim arī Jūs noskaidrot savu veiksmi pļavas “galda” spēlē!

Jaunmoku pils. 115 fakti un objekti Fakts Nr. 43

 • vakar 10:12

Kopš 2013. gada Jaunmoku pilī tiek pasniegta aktiera un režisora Žaņa Katlapa vārdā nosaukta balva par īpašu ieguldījumu Latvijas teātra attīstībā. Pirmajā gadā balvu saņēma Māra Zālīte un Ināra Slucka,  2014. gadā balvu saņēma 27. aprīļa jubilārs – režisors Alvis Hermanis “Par pilsonisku stāju, kas... Lasīt tālāk

Dabas diena jau rīt!

 • vakar 10:04

Rīt, 29.04. Jaunmoku pils parku pieskandinās Tukuma novada bērnu balsis – uz Dabas dienas aktivitātēm pulcēsies 4. – 7. klašu skolēni un viņu skolotāji, lai iepazītu norises dabā, to  likumsakarības, uzzinātu, kā dzīvot videi draudzīgāk un piedalītos dažādās citās ar dabu saistītās aktivitātēs.

Daba... Lasīt tālāk

 

Runā

   

   

  Jaunmoku pils 115. jubileja

  Dažādi
  10. jūl.