Jaunmoku Pils

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa (1858-1912) projekta - kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda (1847-1912) medību pils.

Šodien piedāvājam dažāda veida ekskursijas gan maziem, gan lieliem, uzzinot Jaunmoku pils vēstures gaitas un iepazīstoties ar meža muzeja burvību, klausoties putnu balsīs un izmēģinot mednieka tauri.
Piedāvājam arī kāzu ekskursijas, tēju degustācijas, Zīmes centru - kur katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes - labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes Zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr Jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu Zīmi garāka.

Piedāvājam arī dažāda veida svētku svinēšanu, banketa pakalpojumus, piedāvājumam telpu nomu semināru rīkošanai, kā arī nakšņošanu Pils vēsturiskos numuros vai numuros Muižas ēkā.

Pils saloni ir lieliska vieta, lai atpūstos un baudītu glāzi vīna vai gardas tējas tasi pie iekurināta kamīna.

Sekotāji266

 

Kontakti

  • Tumes pag., Tukuma raj., LV-3139, LatvijaRīgas - Ventspils šoseja 75.km
  • 26187442
  • info@jaunmokupils.lv

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Iedzīvotāju motivācija piedalīties Donoru dienās

  • 24. jūl 09:40

Neatkarīgo Tukuma Ziņu Nr.85 ir labs raksts par Tukuma iedzīvotāju motivāciju piedalīties Donoru dienās un ziedot savas asinis.

Ziedo savas asinis 23. jūlijā Jaunmoku pils Donoru dienā

  • 22. jūl 14:01

Ziedo savas asinis 23. jūlijā Jaunmoku pils Donoru dienā no 10:00 līdz 14:00 un bez maksas izveido savu unikālo latvju rakstu zīmi, saņem izdruku un gida skaidrojumu

Jaunā Jaunmoku pils virtuālā 360° tūre

  • 21. jūl 11:24

Paldies, skatskat.lv par jauno Jaunmoku pils virtuālo 360° tūri.

VIRTUĀLĀ TŪRE

 

Runā