Jaunmoku Pils

Oficiālā lapa

 

Ieteikt


Par šo profilu

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa (1858-1912) projekta - kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda (1847-1912) medību pils.

Šodien piedāvājam dažāda veida ekskursijas gan maziem, gan lieliem, uzzinot Jaunmoku pils vēstures gaitas un iepazīstoties ar meža muzeja burvību, klausoties putnu balsīs un izmēģinot mednieka tauri.
Piedāvājam arī kāzu ekskursijas, tēju degustācijas, Zīmes centru - kur katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes - labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes Zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr Jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu Zīmi garāka.

Piedāvājam arī dažāda veida svētku svinēšanu, banketa pakalpojumus, piedāvājumam telpu nomu semināru rīkošanai, kā arī nakšņošanu Pils vēsturiskos numuros vai numuros Muižas ēkā.

Pils saloni ir lieliska vieta, lai atpūstos un baudītu glāzi vīna vai gardas tējas tasi pie iekurināta kamīna.

Sekotāji241

 

Kontakti

Tumes pag., Tukuma raj., LV-3139, LatvijaRīgas - Ventspils šoseja 75.km

26187442

http://www.jaunmokupils.lv

info@jaunmokupils.lv

ID:13336904

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Priecīgas Lieldienas

  • 17. apr 21:12

Priecīgas Lieldienas

Lieldienu aktivitātes Jaunmoku pilī

  • 15. apr 10:50

Lieldienu aktivitātes - 20. aprīlī Jaunmoku pils muzejā plkst. 12.00. Būs olu krāsošana un ripināšana. Pils parkā varēs kārtīgi izšūpoties šūpolēs, lai vasarā nekostu odi. Varēs piedalīties dažādās izdarībās pils parkā. Izstādes "Zīmes" atklāšana Zīmes Centrā ar personīgas zīmes izgatavošana. Dalība... Lasīt tālāk

Baltā diena 2014

  • 14. apr 15:43

Baltā diena jau pēc 13 dienām, gaidām Jūs ciemos. Ieeja pasākumā – bezmaksas.

 

Runā