Jaunmoku Pils

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
10


Par šo profilu

Jaunmoku pilij, kurā neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils uzcelta 1901. gadā pēc arhitekta Vilhelma Bokslafa (1858-1912) projekta - kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda (1847-1912) medību pils.

Šodien piedāvājam dažāda veida ekskursijas gan maziem, gan lieliem, uzzinot Jaunmoku pils vēstures gaitas un iepazīstoties ar meža muzeja burvību, klausoties putnu balsīs un izmēģinot mednieka tauri.
Piedāvājam arī kāzu ekskursijas, tēju degustācijas, Zīmes centru - kur katram apmeklētājam ir iespēja izveidot savu šī brīža unikālo individuālo zīmi vai arī divu cilvēku savienības, mijiedarbības kopējo zīmi. Radītais ornaments izskatās pēc zīmes - labirinta, kas līdzinās Lielvārdes jostas rakstiem. Lieliska iespēja aizsākt savu ģimenes Zīmju jostas veidošanu, kas vienmēr Jūsu kāzu gadadienā kļūtu par vienu Zīmi garāka.

Piedāvājam arī dažāda veida svētku svinēšanu, banketa pakalpojumus, piedāvājumam telpu nomu semināru rīkošanai, kā arī nakšņošanu Pils vēsturiskos numuros vai numuros Muižas ēkā.

Pils saloni ir lieliska vieta, lai atpūstos un baudītu glāzi vīna vai gardas tējas tasi pie iekurināta kamīna.

Sekotāji273

 

Kontakti

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Maziem, bet ļoti raitiem solīšiem tuvojas Mīlētāju svētki – Valentīndiena!

  • 8. feb 16:18

 Aicinām to sagaidīt Jaunmoku pilī – ar romantiskām vakariņām, mūziku un darbnīcām 13. februārī un vēlām brokastīm 14. februārī! Vēl ir brīvas vietas! Vairāk informācijas un rezervācija - 26187442, info@jaunmokupils.lv.

Viedās Sarmītes Strautmanes vadībā turpināsim apgūt zināšanas semināru ciklā „Dzīvesziņa”

  • 4. feb 10:57

„Dzīvesziņa”

Valentīndiena

  • 2. feb 10:32

Vēl nedaudz mazāk kā divas nedēļas un klāt gada lielākie mīlētāju svētki – Valentīndiena! Arī Jaunmoku pilī to svinēsim romantiskā gaisotnē, būs gardas vakariņas, būs mūzika un dejas, būs fotografēšanās… Un būs arī nevīstošu rožu gatavošana. Kā? Tās taps no polimērmāla mūsu prasmīgās floristes Gunas... Lasīt tālāk

 

Runā