jaukā: Aija Urbanovicha!! (33)

Medaļas

Skatīt visas

Pēdējo reizi manīta

18. aug 2021 12:36 no mobilās versijas

[ every day for a something new... ] Jauka un interesanta!! :) netici?!! Bet nekad nebūšu perf...
  • Jelgava
  • tuvāk sirdij-tuvāk mājām :]]]
  • vienmēr, un domājams visiem -dzīves skola. vēl joprojān nepabeigts..LLU , konkrētāk SZF :), phū, nu jau ESAF :P [[[Agrāk iekš 1.kojām, a tag ar skatu uz CBK pusi..]]]
  • Var aizvērt acis uz to ko redzi,bet nevar aizvērt sirdi uz to ko jūti... favorītos zem viena vārda sirdij tomēr vistuvākā- smagāka mūzika:) šķiet tas forever and ever ♥♥♥ - Miiljaakie : System Of Down =) -mūžos.viņos kautkas ir kas saista..! Tad no LV- Skyforger un Heaven Grey ir iepatikusies, dikt iepatikushies.:) + pie intereseem pieder arīi domugrupas kuraas esmu. :P Tiik melnaa un sarkanaa kraasa. - Par rozaa veel vareeu padiskuteet :) !!
  • Domaat pozitiivi:) Un nekad neveeleet otram launu- viss reiz naak atpkal,! Kad dzīve dod simtiem iemeslu, lai raudātu-parādi tai, ka tev ir tūkstošiem iemeslu, lai smaidītu... Nekad nevar būt par vecu,lai iemacītos ko stulbu:) Pašas llabākās lietas pasaulē nav redzamas vai sataustāmas.. Tās ir jāsajūt ar sirdi!.. Nekad nemaini to, ko mīli, pret to, kas patīk!!! un jā- Ja sieviete ir bez apģērba, tas vēl nenozīmē, ka viņa tev uzticas. Ja bez kosmētikas, tad gan..!:)

Jaunākie draugi

Skatīt visus (621)

Runā