JARDI

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 2

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

JARDS = 91,44 cm = viens solis, nereti - izšķirošs

JARDI - personību un biznesa attīstības uzņēmums.

JARDU darbības virzieni: Biznesa vadības treniņi, semināri, konsultācijas, komandas sadarbību veicinoši treniņi un darbnīcas dabā un telpā. Individuāli vadības treniņi, mentora konsultācijas biznesa un karjeras attīstībai. Grupu darba un sanāksmju fasilitācija. Personiskās izaugsmes treniņi un nodarbības. Sertificēta mediatora (izlīgumu vadītāja) pakalpojumi.

JARDU rīcībā ir Inscape Publishing (ASV) Personiskā uzvedības stila testi (DiSC), Laika vadības tests (Time Mastery), Everything DiSC pārdošanas, servisa un vadības programmas.

JARDU komandā ir pieredzējuši biznesa vadības treneri, lektori un konsultanti, kas visi ir atzīti savu nozaru profesionāļi. Uzņēmuma dibinātāji un tā kodols ir biznesa vadības treneris Arnolds Brūders, mentore, biznesa vadības un personiskās izaugsmes trenere Māra Špicberga un sertificēts izlīgumu vadītājs (mediators) Andris Šillers.

JARDU moto – lai izprastu svarīgo šodien, vienlīdz svarīgi ir gan noskaidrot savus mērķus nākotnes perspektīvā, gan balstīt savu rīcību pieredzē un vērtībās, ko mums sniedz pagātne.

JARDU pārliecība – nav tāda darba jeb aicinājuma, kuru kaut mazliet nevarētu uzlabot, nevis tikai no lielākas produktivitātes vai labākas organizācijas viedokļa, bet no cilvēka un vides vērtības viedokļa.

Treniņi tiek vadīti arī netradicionālā vidē – dabā, kur dalībnieki atklāj daudz jauna ne tikai par savu komandu un sevi, bet arī par mūsu zemes vēsturi, kultūru un dabu.

Atvērtie semināri – tas ir veids, kā rast iespēju individuāli apmeklēt seminārus, kas citkārt pieejami tikai uzņēmumu komandām.

Vairāk: http://www.jardi.lv

Par šo profilu

JARDI - semināri, vadības treniņi, konsultācijas, mentorings.
JARDI SKOLĀ - ekskursijas un nodarbības skolēniem un skolotājiem.

Kontakti Vairāk »