Kam Vel Nav 100 Tie Var

 

Ieteikt

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Kam Vel Nav 100 Tie Var"
  kurā vari : apskatīt foto attēlus,Live(dzivas) tiešraides vai ierakstus,dalīties, to visu komentēt,vai atzīmēt ar Patik vai jeb kuru sejiņu
  Grupā vari ievietot pats savus ierakstus,attelus,saņemot uz tiem komentārus un novērtējumus, vai dalīties ar dažādiem video vai muzikas klipiem vai jeb kuru citu informāciju.
  Grupa vari skatīties un piedalīties Live(dzivajas)sarunas,komentēt tās kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus un veidot pats savus Live aicinot uz sarunu citus grupas biedrus, vai vienkārši pastāstīt kā pagājusi tava diena.
  Vari pieslegties ar Live grupā, kad redzi ko interesantu un vēlies lai arī citi grupas biedri redz to ko redzi Tu .Ieteicams aicināt savus draugus grupā,tādējādi padarot grupu interesantāku un jautrāku
  Es esmu Andrejs Burmeisters- grupas Administrators un esmu šeit, lai palīdzētu Tev adaptēties grupā.Ja Tev ir neskaidrības,vai jautājumi, droši raksti man privāti mesenger un es labprāt Tev sniegšu atbildes un palīdzību.Vienigais noteikums grupā- nav pieļaujama biedru cieņas aizskaršana un rupju vardu lietosana. .Novelu mums visiem saja grupa patikami pavadit laiku!
  #Life#is#Beautiful#