INDIVIDUĀLĀS SAGATAVOŠANAS SKOLA

 

Ieteikt
 3

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Par Mums


Basketbols ir komandas sporta veids, taču spēlētājiem jāattīstās arī pašiem. Ierasts, ka basketbola treniņi notiek vienlaicīgi aptuveni 15 spēlētāju grupai viena trenera vadībā, taču šādā veidā treneris nekad nespēs pievērst pietiekamu uzmanību katra audzēkņa individuālajai attīstībai.
Tieši tāpēc trīs basketbolisti -Aivars Svirido, Reinis Strupovičs un Jānis Šults- izveidoja ISBS. Reta iespēja Latvijas basketbola dzīvē - individuālie treniņi pie profesionāliem basketbola treneriem, kur tiešā veidā tiek strādāts pie individuālās meistarības attīstīšanas.
ISBS dibināšanas mērķis ir Latvijā radīt iespēju jebkuram basketbolistam trenēties individuāli privāta trenera uzraudzībā, izmantojot jaunākās treniņu metodes, inovatīvus risinājumus un modernu inventāru. Papildus sadarbojamies ar kvalificētiem fizioterapeitiem.
Viens no projekta autoriem ir basketbolists Reinis Strupovičs, kurš savulaik trenējies pie tādiem treneriem kā Gundars Vētra, Ainars Bagatskis, Valdis Valters, Raivo Otersons, Guntis Endzels un Nenads Trajkovičs. "ISBS basketbolisti individuāli progresē pa stundām nevis pa dienām," uzskata Strupovičs. "Tā ir perfekta iespēja jaunajiem basketbolistiem strauji attīstīties, bet citiem - atgūt sportisko formu. Šādas skolas jau sen ir populāras ārzemēs, taču Latvijā tā ir pirmā. Ir liels prieks, ka ir izdevies piesaistīt tādus perspektīvus un strādāt gribošus trenerus kā Agris Sarkans, Arta Strupoviča un Edijs Šlesers.”
Lai popularizētu basketbolu un iepazīstinātu sabiedrību ar Individuālo Sagatavošanas Basketbola Skolu, rīkosim atvērto durvju dienu. Būsiet laipni gaidīti.
http://www.isbs.lv info@insbs.lv 26027204;


Runā

  Par šo profilu

  NĀC TRENĒTIES UN ESI SOLI PRIEKŠĀ!

  Kontakti Vairāk »

  • www.isbs.lv info@isbs.lv Tel. nr. 26027204; 20235097 Nodarbības notiek Rīgas 64.vidusskolas sporta zālē, Ūnijas ielā 93.

  ISBS piedāvā

  -Individuālās treniņu programmas sastādīšana

  -Treniņu process privāta trenera uzraudzībā

  -Iespēja pilnveidot konkrētas basketbola iemaņas (metiens, dribls, piespēle, aizsardzība, kāju darbība, koordinācija, veiklība u.c.)

  -Tiek sekots līdzi katra audzēkņa progresam, izaugsmei.

  Kas mēs esam? Kāpēc?

  Mēs esam individuālās sagatavošanas basketbola skola. Piedāvājam individuālu un profesionālu pieeju jebkuram basketbolu spēlēt gribētājam. Mūsu mērķis ir uzlabot ikviena mūsu audzēkņa individuālo meistarību.

  Lūkojoties mūsdienu Latvijas basketbola sabiedrībā, redzams, cik ļoti maz uzmanības tiek pievērsts katra basketbolista individuālajai meistarībai. Mūsuprāt, katra basketbolista meistarība ir tik augsta, cik liels ir ieguldītais individuālais darbs.

  Tāpēc, ņemot piemēru no basketbola lielvalstīm, vēlamies Latvijā radīt iespēju jebkuram basketbolistam trenēties individuāli privāta trenera uzraudzībā, izmantojot jaunākās treniņu metodes, inovatīvus risinājumus un modernu inventāru.

  Uz mūsu individuālajām nodarbībām tiek aicināti visi, neskatoties uz basketbolista vecumu, dzimumu, vai meistarības pakāpi.

  Individuālās sagatavošanas basketbola skola ir lieliska vieta profesionāļiem, kuri starpsezonas laikā vēlas saglabāt savu sportisko formu labā līmenī.