Biogrāfija

2006. Gadā Rīgā tikās trīs cilvēki - Oļegs Malorodovs (ex-solo ģitārists), Valentīns Kudrjavcevs (ex-basists) un Viesturs Vanags (bundzinieks), no dažādām pilsētām ar vienu galveno mērķi - radīt mūziku. Pēc 2 gadu mēģināšanas, kaveru spēlēšanas (no tādām grupām kā Pantera, Metallica, Megadeth utt.) un pārējā grupas sastāva meklēšanas, beidzot tika atrasts Artūrs (vokāls) un Jāns Preiss (ritma ģitārists), un grupa oficiāli tika izveidota 2008. gada 10. decembrī.
Pāris mēnešus pēc aktīvas mēģināšanas un koncertiem tika nomainīts basģitārists Valentīns pret Viestura bijušās grupas basistu, Ingusu Andersonu - iemesls bija lielas nesaskaņas mūzikas veidošanā.
2010. gada aprīļa beigās Oļegs paziņoja par aiziešanu no grupas personīgu iemeslu dēļ. Drīz pēc tam tika atrasts jauns ģitārists, Armands Zalcmanis. Neilgu laiku velāk Inguss pameta grupu, un vietā tika atrasts cits basģitārists, Matīss Bremšs.

Grupa uzstājusies tādos klubos kā Depo, Melnā Piektiena, Fontane Palace, Rocabilly u.c., un ir spēlējusi kopā Sliver (Francija), Cilice (Nīderlande), Checkpoint Charlie (Ungārija), Kingdom (ASV), Rhinoceros (ASV) Korog and Megazetor (Ungārija).http://www.myspace.com/musicintense

http://www.youtube.com/user/MusicIntenseLVkontaktpersona: Artūrs, tel. 27130016, ryd@inbox.lv

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam