Ineses Galantes fonds

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 22

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Ineses Galantes Fonds popularizē klasisko mūziku, atbalsta jaunos talantus, organizē konkursus un pasākums. Mūzika priecē un dziedē!

  Runā

  • Izsludina pieteikšanos konkursam 'Ineses Galantes talanti'; Ineses Galantes Talanti sadarbībā ar Ineses Galantes fonds un Rietumu Bankas labdarības fondu šogad svin 5. jubileju un izsludina pieteikšanos 2018. gada konkursam. Līdz 18. martam iesūti savu video un pieteikumu elektroniski un jau maijā piedalies "Ineses Galantes Talanti" konkursa finālā!
  • Ineses Galantes fonds 29. mai 2017
   Ineses Galantes Fonds piedāvā jaunajiem talantiem attīstības iespējas mūzikas jomā, tāpēc mēs īpaši novērtējam dalībnieku atsauksmes, kuri raksta mums pateicības vārdus. Mums tas ir ļoti svarīgi! Paldies, Daumants, par dalību konkursā un par Tavu komentāru! Daumants Liepiņš, 22 gadi, pianists, konkursa “Ineses Galantes Talanti” laureāts: «Svarīgākais, ko dod Ineses Galantes fonds, – tā ir pieredze. Skatuves pieredze, sacenšanās pieredze, koncentrēšanās maksimums. Pieredzes nekad nebūs par daudz. Kā konkursa laureātam man bija iespēja uzstāties vairākos koncertos Latvijā, un te nu jāsaka, ka skatuve mūziķim ir vislabākā vieta, kur attīstīt savas muzikālās spējas – tā ir lielākā motivācija strādāt vēl cītīgāk. Un es no savas pieredzes varu pateikt, ka šajā gadījumā būs rezultāts! Piemēram, martā man bija tas gods saņemt 1. vietu Ziemeļvalstu pianistu konkursā Zviedrijā. Kā arī pagājušā gada decembrī ieguvu 3. vietu Džeimsa Motrama pianistu konkursā Mančestrā, Lielbritānijā. Un tas viss, protams, ar IGF atbalstu!»