Biogrāfija

Būtisks pagrieziens Iiris karjerā notika Tallinn Music Week festivālā un konferencē, 2010. gadā, kad pēc uzstāšanās Tallinas bārā Von Krahl dziedātāja saņēma daudz pozitīvu atsauksmju no mūzikas industrijas pārstāvjiem no visas Eiropas. Dītmārs Švengers (Dietmar Schwenger) no vāciešu mūzikas žurnāla MusikWoche slavēja Iiris izcilo sniegumu uz skatuves, savukārt ierakstu kompānijas Exogenic pārstāvis Džeikobs Ernrūts (Jacob Ehrnrooth) piebilda, ka viņu pārliecinājusi jau uzstāšanās pirmā dziesma. Sekoja ielūgumi uzstāties tādos festivālos kā Popkomm, Musiikki & Media, The Great Escape, Iceland Airwaves un arī Positivus, Latvijā.

2011. gadā Iiris varēja atrast MTV Iggy Artist Of The Week blogā, kurā Halleja Bondija (Halley Bondy) raksta: "Ir biedējoši maz mākslinieku, kuriem ir šis "kaut kas". Un, godīgi sakot, es pat īsti nezināju kas šis "kaut kas" ir, līdz brīdim, kad izdzirdēju igauņu dziedātāju, dziesminieci un pianisti Iiris. Jo lai arī kas tas "kaut kas" nebūtu, viņai tas noteikti ir. Iiris mūzikā ir eklektika un inovācija, tajā pat laikā tā tomēr ir popmūzika. Tam visam klāt vēl nāk apburošs vizuālais tēls, un Iiris nekas nestāv ceļā, lai viņa kļūtu par pasaules mēroga superzvaigzni."
"Iiris ir ļoti īpaša māksliniece ar savu unikālo skaņu un lielisku harizmu uz skatuves. Paredzu viņai lielus panākumus!" - tā par Iiris izsakas EMI Music Finland talantu skauts Jukka Hīninens (Jukka Hynynen), kurš pirmoreiz dziedātājas uzstāšanos redzēja Tamperē, Musiikki & Media festivālā.

Ārpus Baltijas valstīm dziedātāja sadarbojas ar prestižo koncertaģentūru Live Nation, kas sadarbojas arī ar tādiem māksliniekiem, kā Coldplay, Red Hot Chili Peppers, Justice u.c.

Dalībnieki

Manager

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam