Biogrāfija

Nav joki lasīt visu šeit lejup rakstīto, mazliet taisnības, un pilnīga fikcija, labi ir pamosties, un tad vēlreiz izdarīt to pašu, mērķtiecīgi un neatlaidīgi. Turieties mēs nākam!

DzV

Juris
Dzelzs Vilks - nu jau kultūrvēsturisks piemineklis Latvijas kultūrvidē, bet šeit ne lai tikai vītušus ziedus klātu tā pakājē.
Skaidri atceros notikumus pagātnē kā izdomāju grupas nosaukumu un nekādi nepaskaidrošu kāpēc tā (es domāju par vārdu virknējumu). Bet par laimi tas pārvērties par mūsu uzvārdu vai vārdu, vai identitātes apzīmējumu.
Gūstu baudu rakstot tekstus - beigas ir kolosālas.


- Mārcis -

WAU, DZELZS VILKS! ES PERSONĪGI, KAD ESMU VIENS, DEJOJU DzV PAVADĪJUMĀ.
AR DĀMĀM? JĀ, PROTAMS, ARĪ AR VIŅĀM DEJOJU PIE DZ.V.
MAN IR LAKOTĀS KURPĪTES, UN TĀS IR DOMĀTAS TIKAI DZ.V. UN BUNGU PEDĀĻIEM.
MĪLU JŪS VISUS (Ž. G.)


- Kaspars -

Spēlēju 50-to gadu ESM. Jāved uz koncertu aprīkojums 2 furgonos. Bet ir to vērts. Lidoju vēljoprojām izplatījumā arī bez LSD un marihuanas. "Dzelzs vilks" ir sarežģītas mūzikas vienkāršs izpildījums un bieži arī otrādi. 50-to gadu ESM mēs konvertējam uz 3 analogajiem sintezatoriem. Tāpēc pietiek ar bagāžnieku. Akordeons, starpcitu, ir akustiskais sintezators. Tam nevajag elektrību.
Mēs paši esam kā elektrizzzēti.


~ * ~ Baiba ~ * ~

Par DZV: pārsteidzoši, daudzpusīgi, radoši - gan niansētās tautas mūzikas projektos, gan specifiskajā teātra, dejas mūzikā. Un rokenrols pāri visam - spēks, šovs un mīļums!

Uz skatuves:
Juris - atraktivitāte
Kaspars - lirisms
Mārcis - spēks
Kārlis - tehnika


... bet ja Jūs intresē vēsturiski fakti, diskogrāfija un vēl visādas interesantas lietas par mums, tad laipni gaidīti www.dzelzsvilks.com

Dalībnieki

bungas

taustiņi

menedžments

menedžments aija@dzelzsvilks.lv

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam