Biogrāfija

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

Pilnīgi nesaprotamā veidā grupā ir apvienojušies cilvēki, par kuriem gadus divus iepriekš jebkurš, kas tos pazīst, teiktu, ka viņi nekad nespēlēs vienā grupā, dažādu iemeslu dēļ. Un tomēr šie mūziķi ir pamanījušies apvienoties kopīgā muzikālā ansamblī, lai radītu mūziku un gūtu daudz jautrības, lai dotu daudz jautrības citiem un pavadītu labi laiku.

Pirmais koncerts grupai Guerilla Habits notika 2006.gada 9.janvārī. Šī ir dzimšanas diena. Neaizmirstiet 2007. gada (un nākošos gados) 9.janvārī apsveikt dzimšanas dienā!

Tāpat neaizmirstiet par lāčiem, skudrām, vāverēm un āpšiem, kam ziemā nav viegli, īstenībā jau arī pavasarī, vasarā un rudenī nav nemaz tik ideāli, kā gribētos... Daba ir vīlusies cilvēkos.

Visvairāk grupa Guerilla Habits ir spēlējusi Rīgas klubos Saksofons un Depo, pamanījusies iemīlēt Liepājas Fonteina klubu (atvainojamies par beksteidža pievemšanu!) kā arī dažādos citos saviesīgos pasākumos.

Draugu grupas (mēs neesam tikai draugi, mēs esam ģimene!) ir Mango, Cacophonics, Zoltan, PND, Kauns un Negods, All Day Long, girls leave me naked u.v.d.

arī: http://myspace.com/guerillahabits

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

Dalībnieki

Kaspars

saksofons, blokflauta

Didzis Kozlovskis

trompete, Deju kordinators!

Maksis

trombons, deju priesteris

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam