Biogrāfija

Kaut arī grupa esošajā sastāvā uzstājas jau no 2007.gada, pašreizējo nosaukumu tā ieguva tikai 2011.gadā. Jau no grupas pastāvēšanas sākuma, tās dalībnieku uzstādījums ir piedāvāt kvalitatīvu mūziku dažāda veida pasākumiem, vai tā būtu instrumentāla mūzika izstādes atklāšanā vai korporatīvā pasākumā, vai kārtīga izdejošanās kāzās, ballēs vai pilsētas svētkos. Daudzo gadu laikā iegūtā pieredze mūzikas sfērā ir ļāvusi grupai nostabilizēt savu esošo repertuāru, kurā iekļauti ne tikai latviešu komponistu un izpildītāju populārākie skaņdarbi, bet arī dažādu ārvalstu izpildītāju esošie un bijušie hiti.
Grupa Labamba ir spēlējusi ļoti daudzās kāzās, jubilejās, pilsētas svētkos un citos pasākumos gan Latvijā, gan aiz tās robežām.
Sadarbojoties ar daudziem, Latvijā populāriem pasākumu vadītājiem, mēs varam nodrošināt pilnu pasākumu organizēšanas ciklu, neskatoties, vai tās ir kāzas ģimenes lokā, vai liela mēroga korporatīvais pasākums.
Grupas dalībnieku sastāvu arī iespējams mainīt atkarībā no konkrētā pasākuma specifikas, nepieciešamības gadījumā piesaistot arī citus profesionālus mūziķus. Visbiežāk pieprasījums ir pēc saksofonista, bet ne reti cilvēki vēlas dzirdēt arī kādu virtuozu ģitāristu vai pat veselu pūtēju sastāvu. Jebkurā gadījumā katra pasākuma tiek saskaņota ar pasūtītāja vēlmēm.
Visi grupas dalībnieki ir profesionāli mūziķi, kuri apvienojušies vienas domas vadīti - radīt cilvēkiem svētkus.

Dalībnieki

Artūrs Strods

Bass, vokāls

Raimonds

Taustiņi, vokāls

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam