Grandd Dogg

 

Mājaslapa grandddogg
Fani 242
Žanri House / Rap / Hip Hop

 

Ieteikt
 3

Biogrāfija

ja jums kautkas mani nepatik tad varat vienkarši iet dirst! jo es šeit neesmu lai izpatiktu visiem!

nu tā pārsvarā veidoju tikai remixus! un mani šad tad var dzirdēt vietējajās diskotēkās! (ja DJ Big Fat Tuncis neiebilst ka es viņam aizbaidu publiku kas klausas tikai D'n'B) :) par lielo skatuvi vel nedomaju(patiesibas es to tik vien daru ka par to domaju) jo priekš skatuves vēl nekā nopietna nav...(mana slinkuma un zinanciāla stavokļa dēļ jo nauda vienmer aiziet netur kur vajadzētu) ;)

Grandd Gangsta Dogg

DJ - Amatieris! :D vispār mūzikā esmu iegājis jau tālajā 2000 - 2001 gadā! iespaidojoties no savas bernibas mūzikas žanra hip hopa! bet tā nopietni vēl neko neesmu domājis(darijis)! kad nav ko darīt parasti piesēžos pie kompja! un cenšos kautko izveidot(pagaidam nav sintizātora lai kautko daritu tapec nedaru neko)! bet neviemer kautkas sanāk! vispar apsveru domu par profesionāla mikrofona iegādi(jo gribas izmeiģinat savus spēkus repā)! jo diezvai kadam patiks klausīties manus plikos instrumentāļus!:D bet tagat es tikai niekojos ar Reason! nu nekas nopietns! :)
Labprat uzklausīšū klausītāju kritiju(un uzdirsīšu tas kas man brauks augumā ar necenzētiem vārdiem)! jo tieši tā var viss labāk izanalizēt savas kļūdas un nākotnē tās atkārtoti nepielaist! ;)
...Tāpēc droši varat izteikt savas domas! ;)
manuprāt vislaākās progas priekš mūzikas cepšanas! :) ->
Reason 3.0
Fruity Loops Studio 5
Sony ACID Pro 6.0
bet cenšos izzināt jaunas programmas! :)-16.02.2007.
sanāca nedaudz pasildit publiku!

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam