Garage48 Latvija

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 21

Garage48 - Less talk, more action!

Garage48 ir neaizmirstams starptautisks pasākums ar mērķi aktualizēt start-up kultūru informācijas un mobilo tehnoloģiju biznesa vidē. Jau 11 valstīs notikušie pasākumi pierāda, ka, sanākot kopā radošiem, aktīviem un mērķtiecīgiem cilvēkiem 48 stundu laikā bez papildus resursiem ir iespējams izveidot gatavu produktu un uzsākt savu biznesu.Garage48 uz vienu nedēļas nogali no dažādām valstīm pulcē kopā projektu vadītājus, programmētājus, dizainerus, mārketinga speciālistus un cilvēkus, kuriem vienkārši galva pilna ar idejām, lai kopīgiem spēkiem atraktīvā un radošā gaisotnē šīs idejas pārvērstu realitātē. Tā ir iespēja sevi pārbaudīt, mācīties, iegūt jaunus kontaktus un, iespējams, lielisku biznesu, ko turpināt arī pēc pasākuma.

Runā

  Par šo profilu

  Garage48 ir starptautisku pasākumu sērija, kas veicina informācijas un mobilo tehnoloģiju biznesa vides attīstību. To aizsāka Igaunijas uzņēmēji ar mērķi radīt jaunas un konkurētspējīgas biznesa idejas, kā arī atrast starptautiskus partnerus un atbalstītājus 48 stundu laikā. Garage48 ir apceļojis Skandināvijas zemes un Āfriku. Šobrīd projekts ir nonācis līdz Latvijai.

  Kontakti Vairāk »

  Jautājumi un atbildes

  Vai pasākuma laikā var gulēt?

  Atbilde:
  Viss ir atkarīgs no katra individuāli. Ir tādi, kas strādā 48 stundas no vietas, bet ir dalībnieki, kas paspēj aiziet mājās un naktī izgulēties 7-8 stundas.