Faberlic Latvija

Oficiālā lapa
Ieteikt
 12

Divi aromāti no Sportlife līnijas dāvanā par reģistrēšanos!

Mūsu sejai nepieciešama regulāra kopšana. Tikai vesela un lieliski mitrināta āda izskatās skaisti. Līdzekļi no "iSeul" līnijas – Faberlic un vadošo Korejas laboratoriju kopdarbs. Šīs līnijas līdzekļi nevis nomaskē nepilnības, bet pilnībā tās novērš.
Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 22. jūlija līdz 11. augustam un veiks pirkumu 2019. gada 11. kataloga darbības laikā, dāvinām komplektu sejas ādas kopšana

1. solis. Aizpildi anketu un reģistrējies ---> REĢISTRĀCIJAS ANKETA ( no 22. jūlija līdz 11. augustam ). 
2. solis.  Līdz 11. augustam veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 30,99 € vērtībā* (kataloga cenās) un saņemiet atlaidi sākot no 20%visiem produktiem. .
3. No 12. augusta līdz 1. septembrim veiciet pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā un saņemiet kopā ar pasūtījumu dāvanu – komplektu sejas ādas kopšanai.
Hidrofīlā eļļa sejas ādas attīrīšanai (0844), nonākot kontaktā ar ūdeni, pārvēršas vieglā emulsijā un saudzīgi noņem pat visnoturīgākos tonālos līdzekļus un lūpu krāsas, neradot taukainu sajūtu.
Aktīvais sejas krēms (0227) kompleksi iedarbojas uz visām galvenajām ādas problēmām, saglabājot tās jaunību, svaigumu un skaistumu. Baro un mitrina ādu, liekot tai mirdzēt no iekšpuses!
Galvas apsējs (11575) ļaus noņemt matus no sejas, lai padarītu kosmētiskās procedūras maksimāli komfortablas.
*Pievērsiet uzmanību! Pasūtījumu summā, kas nepieciešama dāvanas saņemšanai, neietilpst servisa maksa un maksa par piegādi.
Kā arī: nākamo 8 katalogu darbības laikā, turpinot pildīt Starta programmas nosacījumus, iegādājieties Faberlic hitu komplektus tikai par 1,99 €!

Runā

  Par šo profilu

  Visos laikos sievietes ir sapņojušas būt skaistas. Izskatīties eleganti, pievilcīgi un jauneklīgi vairs nav nekāda greznība, bet lielisks līdzeklis veiksmīgai dzīvei.
  Faberlic Latvija piedāvā ne tikai saglabāt savu dabisko skaistumu un jaunību, bet arī līdzekļus mājokļa omulībai un tīrībai.

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  P. – Sv. 00:00 — 24:00