Europa City Amrita

Ieteikt

Stāsti

Guntis

Atrod papardes ziedu viesnīcā „Europa City Amrita”!

0 komentāri 20. jūn 2011 14:03
Klīst runas, ka viesnīcā Europa City Amrita ir atrodams maģiskais PAPARDES ZIEDS. Lai papardes zieda meklēšana nebūtu sasteigta, bet būtu baudāma, piedāvājam baudāmu akciju: paliec viesnīcā Europa City Amrita divas naktis, bet maksā tikai par vienu. Akcija ir spēkā no 22.jūnija līdz 26.jūnijam. Tālr…

Runā

  Par šo profilu

  Europa City Amrita Hotel**** atrodas Liepājas centrā, Tirdzniecības kanāla krastā, tikai 15 minūšu gājiena attālumā no balto smilšu pludmales. Ideāli piemērota vieta darījumu cilvēkiem vai atpūtniekiem un pilsētas viesiem.

  Europa City Amrita piedāvā 83 komfortablus numurus - no vienvietīgajiem līdz grezniem luksa numuriem.

  Plašas, pilnībā aprīkotas konferenču un banketu telpas, kas vienlaicīgi var uzņemt līdz 200 konferences dalībniekiem noteikti būs piemērotas Jūsu organizētajai konferencei, semināram vai svinību pasākumam.

  Viesnīcas restorānā "Oskars" piedāvājam gan iknedēļas īpašos pusdienu piedāvājumus, gan vieglas pēcpusdienas maltītes vai izmeklētas vakariņas, kuras pēc Jūsu pasūtījuma pagatavos mūsu šefpavārs Nauris Hauka. Izmantojiet iespēju iegriezties arī grilbārā Bruno, ko iecienījuši gan Liepājas viesi, gan paši liepājnieki.

  Un mums vienmēr ir kāds īpašs aktuāls piedāvājums! Informāciju par īpašajiem piedāvājumiem skatieties sadaļās "Foto & Video", "Runā" un "Stāsti", kā arī mūsu mājas lapā: http://www.groupeuropa.com/europa_city_l…

  Kontakti Vairāk »

  • Rīgas iela 7/9, Liepāja