Biogrāfija

"Es nekad neesmu tiekusies pēc viegliem panākumiem un pie pirmās veiksmes vai neveiksmes neapstājos, es eju tālāk, nebaidos atzīt savas kļūdas un daudz no sevis mācos. Mani gan nīst, gan mīlē, bet galvenais ir tas, ka vienaldzīgo nav :)

Dziedātāja Ella (Elīna Fūrmane) dzimusi 1986. gada 2. decembrī, Rīgā. Viņas dzīve jau no mazotnes ir gājusi roku rokā ar pašas lielāko aizraušanos - mūziku. Jau 5 gadu vecumā Elīna sāk mācīties spēlēt klavieres un 2001. gadā pabeidz Pāvila Jurjāna mūzikas skolu. Par nopietnu dziedātājas karjeru viņa sāk sapņot 14 gadu vecumā, kad Baltijā tiek izsludināts jauno talantu konkurs "Fizz Super Star", kura galvenā balva ir līgums ar Universal Music International. Konkursā, kurā tikai no Latvijas piedalās 4000 pretendentu, Ella tiek atzīta par vislabāko Latvijas jauno dziedātāju, apsteidzot jau pieredzi guvušus māksliniekus, tādus kā Jāni Stībeli, Andri Ābelīti utt. Pēc šī konkursa Elīnai Fūrmanei tiek izteikts piedāvājums no megazvaigžņu producenta Mela Buša (viņš izveidojis tādas zvaigznes kā vijolnieci Vanesu Meju, vijoļu kvartetu "Bond" utt.) kurš visu "Fizz Super Star" gaitu vēroja kā žūrijas loceklis. Viņš 14 gadīgajai Elīnai piedāvā doties līdzi uz Londonu un uzsākt viņas karjeru tur, bet jaunā dziedātāja atsakās, piebilstot vienīgi to, ka šī producenta piedāvājums sevī ietvēris daudz viņai nepieņemamas normas, kuras sadarbojoties būtu jāpārkāpj... Tik agrā vecumā tas būtu bijis liels pārdzīvojums katram un dziedātāja saprot, ka vēlas turpināt darboties šajā jomā pašas spēkiem. Pēc konkursa fināla notiek Elīnas pirmā intervija avīzei "Diena" un uz žurnālista jautājumu, kāds ir viņas lielākais sapnis atbild, ka Latvijā kļūs par populāru dziedātāju un noteikti izdos daudz albumu.

2004.gadā Elīna Fūrmane uzsāk sadarbību ar ierakstu kompāniju MicRec un izdod savu pirmo radio singlu latviešu valodā - „Vēlreiz”.

Taču Latvija Elīnu Fūrmani kā Ellu iepazīst īsi pēc tam, kad dziedātāja nolemj startēt Talantu fabrikā 4, lai sevi pierādītu plašākai publikai un pievērstu lielāku uzmanību savai mūzikai. Superfinālā, atšķirībā no citiem fabrikantiem Ella iekļūst ar pašās sarakstīto, iepriekš minēto dziesmu „Vēlreiz” nevis ar citu komponētu vai jau atzītu hītu.

2005. gada sākumā Elīna Fūrmane sadarbībā ar režisoru Miku Ozoliņu uzņem video versiju šai dziesmai, kas veiksmīgi tiek demonstrēta visos Latvijas TV kanālos. Latvijas Radio Muzikālās Bankas finālā Ella ar „Vēlreiz” iegūst lielu klausītāju un skatītāju atsaucību- 8103 balsis. Un Uzreiz pēc Muzikālās Bankas seko veiksmīga uzstāšanās Eirovīzijas finālā , kur Ella piedalās kopā ar Marizo, izpildot savu dziesmu „Sing with me".

Talantu fabrika dziedātājai pavēra daudz jaunu iespēju ne tikai mūzikā, bet arī citās jomās - viņa kļuva par raidījumu vadītāju un producenti TV5 projektos „Sms strēlnieces” un „Sms flirts”, piedalījās LNT humora šova „Eiroports” un „Talantu aģentūra” veidošanā. Ella ir bijusi arī žurnāla „Vakara ziņas” brīvdienu gids, bet pašreiz māksliniece izņemot mūziku pilda arī Radio SWH dīdžeja darbus.

2006. gada 1. jūnijā iznāk Ellas debijas albums „Nosargāt sapni”, kurā apkopotas gan pašas rakstītas, gan viņai speciāli radītas latviešu un ārzemju autoru dziesmas. No tām populārākās ir grupas Lādezers „Tālumā” kaverversija, pašas Elīnas „Vēlreiz”, „No One Knows”, „Sunshine”, kā arī pašreiz aktuālā „Tu pasmaidi”. Albumā iekļautas arī dziesmas, ar kurām dziedātāja startējusi Eirovīzijā – „Heaven In Your Eyes” un „Sing With Me” (piedaloties Marizo). Kā bonuss albumam pievienoti divi Mika Ozoliņa veidotie videoklipi dziesmām „Vēlreiz” un „No One Knows”.


2006. gada jūlijā Ella veiksmīgi demonstrē savu sniegumu Zviedrijā notiekošajā Baltic Song Contest.


2007. gada sākumā Ella uzsāk sadarbību ar producentu Lotāru Lodziņu un jaunu dziesmu autoru - Losandželosā dzīvojošo Michael Jay, kas savulaik strādajis un radījis dziesmas tādām pasaules mūzikas zvaigznēm ka Kylie Minogue,Celine Dion, Eminem, Jon Secada, Lara Fabian,Deborah Harry ( Blondie) u.c. Viens no pēdējiem Michael Jay pasaules mēroga hitiem ir skandalozā repera Eminema izpildītā kompozīcija "Like Toy soldiers".


Kā radio singls jaunajā deju mūzikas stilā tiek izdota dziesma "Welcome To The Club", kurai ir tapis arī video klips. Dziesma gūst lieliskus panākumus gan Lativjā, gan Lietuvā un Igaunijā.

Pēc lieliskā hita „Welcome To The Club” seko „Kitchy Kitchy”panākumi un Ella izdod jaunu singlu – dziesmu „Dj take me” , kura šobrīd uzsāk savu ceļu uz radio topu virsotnēm ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā. Pagājušajā nedēļā ieņēmusi 40. vietu Francijas klubu spēlētāko dziesmu topā, kas ir vēl nebijis sasniegums Latvijas popmūzikā.

Ella (Elīna Fūrmane) ir viena no šobrīd populārākajām Latvijas popmūzikas zvaigznēm un viena no mēdiju telpā visvairāk tiražētajām pašmāju slavenībām. Būdama 21 gada vecumā, Ella jau guvusi ievērojamus panākumus profesionālas mūziķes karjerā. Viņas dziesmas skanējušas ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Korejas un citu valstu radiostacijās un klubos, tās tikušas iekļautas deju mūzikas izlasēs, kur skan līdzās tādiem internacionāliem māksliniekiem kā David Guetta u.c.

DJ Ellas abuma "Welcome To The Club" un singlu "DJ Take Me", "Shine Like A Superstar", "Welcome To The Club" un "Make Me A Star" diskogrāfija:

Albums "Welcome To The Club":
izdots Latvijā 28.04.2008. sadarbībā ar ierakstu kompāniju MicRec
izdots Igaunijā (2009. gada decembrī) un Skandināvijas valstīs (2009. gada aprīlī) sadarbībā ar kompāniju TMC Nordic
2009. gadā albums tiks izdots arī ToCo International teritorijās (skat zemāk)

Singli:
"DJ Take Me"
"Shine Like A Superstar"
"Welcome To The Club"
"Make Me A Star"

"Dj Take Me":
izdots Latvijā 2008. gada janvārī sadarbībā ar kompāniju MicRec
izdots Francijā sadarbībā ar Virgin France 2008. gada februārī
Francijas klubu mūzikas Top 100 iegūst pozīciju # 40 ( 09.02.2008)

Singls skanējis:
Trance Furry Radio (USA), Radio SWH (Latvia), Radio Fit FM (Latvia),
North West Radio (Australia), Radio Scoop (France), Radio Pulsion (France)
Contact Radio FM (France), Fun Radio (France)
Video demonstrēts: Sems (Latvia), LMK (Latvia) , MTV Latvia, MTV Lithuania, MTV Estonia.
Iekļauts TMC Nordic CD izlasēs " Everybody Dance Now" & "Tuning Hitz" izdots Skandināvijā 2008. gadā
You Tube (skatīts apt. 80.000 reižu līdz 05.01.09)


"Welcome To The Club":
CD Maxi singls izdots 2007. gada maijā Latvijā sadarbībā ar Micrec
Vinila plates relīze Vācijā 2008. gadā sadarbībā ar Deutsche Dance Records
Singls skanējis: Radio SWH, Radio Star FM, Kurzemes Radio, Rietumu Radio
Video on Sems TV, LMK TV
You Tube (skatīts apt. 170.000 reižu līdz 05.01.09.)

"Shine Like A Superstar":
CD maxi singls izdots 2008. gada oktobrī Latvijā
Iekļauts TMC Nordic CD izlasēs " Everybody Dance Now" & "Tuning Hitz" 2008. gadā Skandināvijā
Ieņemtā pozīcija Latvijas Airplay (Latvian Music Chart Peak) # 3 (09.2008.)
Radio rotācijā Zviedrijā un Vācijā
Video rotācijā MTV Latvia, MTV Estonia, MTV Lithuania, Sems (Latvia), LMK (Latvia) and MV (Latvia)
You Tube (skatīts 140.000 reižu līdz 05.01.09.).

2009
"Shine Like A Superstar" izdots sadarbībā UK Positiva Records (EMI) 2009. gada jūnijā
Albums "Welcome To The Club" kļuvis par prioritāti Typhoon Records China (Ex EMI) 2009. gadā

ToCo International (Holande) 2009. gadā uzsāks albuma izplatīšanu sekojošās teritorijās:
LATIN AMERICA:
Argentina, Bolivia, Brazil, Caribbean (Barbados, Costa Rica, Dominican
Republic, Jamaica, Puerto Rico and Trinidad), Central America (El Salvador,
Guatemala, Honduras, Nicaragua and Panama), Chile, Ecuador, Guyana, Mexico, Paraguay, Peru, Uruguay and Venezuela.
AFRICA:
Ghana, Ivory Coast, Namibia, Seychelles, South Africa and Zimbabwe.
FAR EAST:
China, Hong Kong S.A.R., Indochina (Birma, Cambodia, Laos and Vietnam), Indonesia,
Japan, Korea, Malaysia, Pakistan, Philippines, Singapore, Taiwan, Thailand.
MIDDLE EAST:
Dubai, Gulf and UAE and Saudi Arabia.
NEAR EAST:
Egypt Greece, Israel and Turkey.
EUROPE:
Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Finland, Hungary, Iceland,
Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Russia (incl. ex-Russian countries),
Slovakia, Slovenia, Bosnia Herzegovina, Serbia and Montenegro.
REST OF THE WORLD:
Australia, New Zealand. Colombia, India, Kenya, Moldavia, Nigeria and Ukraine.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam