Ecolines

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
75


Par šo profilu

Ecolines - lielākais starptautiskais pasažieru autopārvadātājs no Baltijas vastīm uz Eiropu un NVS.

- 18 Valstis
-169 pilsētas
-1500 aģentūras

ECOLINES piedāvā pilnu ceļojuma klāstu - autobusu biļetes, vīzu noformēšanu, ceļojuma apdrošināšanu, tūrisma braucienus, autobusu nomu, kā arī citu pārvadātāju (arī prāmju un lidmašīnu) biļetes. Uzņēmums vadās pēc principa – tikai operatīva reaģēšana uz klientu vajadzībām un likuma grozījumiem, kas ļauj nodrošināt uzņēmuma augšanu.
Pateicoties ilggadīgajai pieredzei un saliedēta kolektīva darbam, ECOLINES ir iemantojis vienu no vadošajām vietām starptautisko autobusu pārvadājumu sfērā. Uzņēmumā izstrādātā Kvalitātes menedžmenta sistēma ir vērsta uz klientu vēlmju apmierināšanu, vietējo un starptautisko autobusu reisu veikšanas laikā.

Sekotāji31 919

 

 

Īpašie piedāvājumi

http://www.draugiem.lv/ecolines/#/ecolin…

Piedalies konkursā šeit

 

Runā

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  KONKURSS! Laimē ceļojumu diviem uz Viļņu

  • 27. okt 10:32

  Tikko pārgājām uz ziemas laiku, bet tas nav iemesls, lai šos tumšos un aukstos vakarus pavadītu mājās, tādēļ ECOLINES piedāvā iespēju laimēt ceļojumu divām personām uz Viļņu.

  Lai piedalītos konkursā,

  • seko ECOLINES lapai
  • iesaki šo ierakstu draugiem

  Konkurss noslēgsies pēc divām nedēļām. Veiksmi... Lasīt tālāk

  AICINAM DARBĀ STJUARTES RIETUMU VIRZIENAM!

  • 3. okt 16:27

  Ja Jūs interesē darbs ar cilvēkiem un ja Jūs vēlaties iegūt neaizstājamu pieredzi klientu apkalpošanas jomā, ik dienas iemācīties un atklāt kaut ko jaunu, aicinām pievienoties mūsu kolektīvā!