Ecolines

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
40


Par šo profilu

Ecolines - lielākais starptautiskais pasažieru autopārvadātājs no Baltijas vastīm uz Eiropu un NVS.

- 18 Valstis
-169 pilsētas
-1500 aģentūras

ECOLINES piedāvā pilnu ceļojuma klāstu - autobusu biļetes, vīzu noformēšanu, ceļojuma apdrošināšanu, tūrisma braucienus, autobusu nomu, kā arī citu pārvadātāju (arī prāmju un lidmašīnu) biļetes. Uzņēmums vadās pēc principa – tikai operatīva reaģēšana uz klientu vajadzībām un likuma grozījumiem, kas ļauj nodrošināt uzņēmuma augšanu.
Pateicoties ilggadīgajai pieredzei un saliedēta kolektīva darbam, ECOLINES ir iemantojis vienu no vadošajām vietām starptautisko autobusu pārvadājumu sfērā. Uzņēmumā izstrādātā Kvalitātes menedžmenta sistēma ir vērsta uz klientu vēlmju apmierināšanu, vietējo un starptautisko autobusu reisu veikšanas laikā.

Sekotāji32 151

 

 

Īpašie piedāvājumi

 

Runā

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Gaida karali un bildē Čurājošo puisēnu: 7 lietas, ko Briselē dara tikai tūristi

  • 18. jūl 10:06

  Uz Briseli ar ECOLINES! http://ecolines.net/lv/

  Ikviens lielpilsētas iedzīvotājs lieliski zina, kā atpazīt tipisku tūristu: viņš vienmēr apbruņojies ar fotokameru, pēta kartes un ielu nosaukumus un daudz smaida - jo ir taču tik aizraujoši izzināt pilnīgi svešu pilsētu!

  Un vēl! Parasti tūristi mēdz... Lasīt tālāk

  „Ecolines” prezentēs Setras autobusus - modernākos Latvijā

  • 16. jūl 14:07

  Starptautisko autobusu līniju uzņēmums „Ecolines” un Vācijas autobusu ražotājs „Setra” ceturtdien, 17.jūlijā pl.10.00 pie Swedbank Centrālās ēkas (Balasta dambis 1a, Rīga) prezentēs jauniegādātos „Setras” autobusus, kuri nodrošinās autobusu satiksmi uz Vāciju, Franciju, Beļģiju, Čehiju u.c.

  Ar... Lasīt tālāk