Ecolines

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
40


Par šo profilu

Ecolines - lielākais starptautiskais pasažieru autopārvadātājs no Baltijas vastīm uz Eiropu un NVS.

- 18 Valstis
-169 pilsētas
-1500 aģentūras

ECOLINES piedāvā pilnu ceļojuma klāstu - autobusu biļetes, vīzu noformēšanu, ceļojuma apdrošināšanu, tūrisma braucienus, autobusu nomu, kā arī citu pārvadātāju (arī prāmju un lidmašīnu) biļetes. Uzņēmums vadās pēc principa – tikai operatīva reaģēšana uz klientu vajadzībām un likuma grozījumiem, kas ļauj nodrošināt uzņēmuma augšanu.
Pateicoties ilggadīgajai pieredzei un saliedēta kolektīva darbam, ECOLINES ir iemantojis vienu no vadošajām vietām starptautisko autobusu pārvadājumu sfērā. Uzņēmumā izstrādātā Kvalitātes menedžmenta sistēma ir vērsta uz klientu vēlmju apmierināšanu, vietējo un starptautisko autobusu reisu veikšanas laikā.

Sekotāji32 128

 

 

Īpašie piedāvājumi

 

Runā

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Septiņi noslēpumi, fakti un leģendas, kas jāzina par populāriem tūrisma objektiem

  • 28. jūl 12:36

  No Tadžmahāla mauzoleja līdz Stounhendžai – tūkstošiem tūristu ik gadu ierodas, lai klātienē skatītu vienus no pasaulē apbrīnojamākajiem pieminekļiem. Tomēr ne visi, kas tos uzlūkojuši, spēj pēcāk dalīties stāstos un leģendās par to, kā un kādēļ šie cilvēka radītie pasaules brīnumi patiesībā tapuši.

  ... Lasīt tālāk

  Gaida karali un bildē Čurājošo puisēnu: 7 lietas, ko Briselē dara tikai tūristi

  • 18. jūl 10:06

  Uz Briseli ar ECOLINES! http://ecolines.net/lv/

  Ikviens lielpilsētas iedzīvotājs lieliski zina, kā atpazīt tipisku tūristu: viņš vienmēr apbruņojies ar fotokameru, pēta kartes un ielu nosaukumus un daudz smaida - jo ir taču tik aizraujoši izzināt pilnīgi svešu pilsētu!

  Un vēl! Parasti tūristi mēdz... Lasīt tālāk