Ecolines

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
35


Par šo profilu

Ecolines - lielākais starptautiskais pasažieru autopārvadātājs no Baltijas vastīm uz Eiropu un NVS.

- 18 Valstis
-169 pilsētas
-1500 aģentūras

ECOLINES piedāvā pilnu ceļojuma klāstu - autobusu biļetes, vīzu noformēšanu, ceļojuma apdrošināšanu, tūrisma braucienus, autobusu nomu, kā arī citu pārvadātāju (arī prāmju un lidmašīnu) biļetes. Uzņēmums vadās pēc principa – tikai operatīva reaģēšana uz klientu vajadzībām un likuma grozījumiem, kas ļauj nodrošināt uzņēmuma augšanu.
Pateicoties ilggadīgajai pieredzei un saliedēta kolektīva darbam, ECOLINES ir iemantojis vienu no vadošajām vietām starptautisko autobusu pārvadājumu sfērā. Uzņēmumā izstrādātā Kvalitātes menedžmenta sistēma ir vērsta uz klientu vēlmju apmierināšanu, vietējo un starptautisko autobusu reisu veikšanas laikā.

Sekotāji32 315

 

ID:13359270

 

txt_424623_uber

 

Runā

   

  Jaunumi

  Lasīt senākus ierakstus

  Legolande - Pieredze, ieteikumi, izmaksas

  • 17. apr 13:58

  Uz Dāniju ar ECOLINES! Biļetes šeit - http://ecolines.net/lv 

  Īsteniem lego faniem sapņu vieta, kur izspēlēties ar visu, kas ir tapis lego klucīšu ražotnē, ir Legolande Dānijā. Tas ir lielākais un pilnīgākais "Lego" parks pasaulē, kurā radīšanā izmantoti 45 miljoni mazo plastmasas klucīšu.... Lasīt tālāk

  Uz Parīzi ar ECOLINES, TOP 10 bezmaksas iespējas

  • 16. apr 12:25

  Uz Parīzi ar ECOLINES! Biļetes šeit - http://ecolines.net/lv/


  Parīze ir viena no pasaules skaistākajām pilsētām, taču arī viena no dārgākajām. Piedāvājam Jūsu uzmanībai 10 bezmaksas aktivitātes laika pavadīšanai Parīzē.

  1. IZMANTO BEZMAKSAS SVĒTDIENAS

  Ja pareizi saplānosi ceļojuma laiku, tad... Lasīt tālāk