Biogrāfija

Dj Dep ir viens no Baltijas valstu ievērojamākajiem dīdžejiem un promoteriem, kurš savas 20 gadu karjeras laikā ir spēlējis un organizējis pasākumus gandrīz visos klubos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un citās valstīs. Uz doto brīdi Dj Dep pamatoti var uzskatīt par vienu no visspilgtākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš savas karjeras laikā ir sevi pierādijis ar augstu spēles tehniku, kā arī ar izsmalcinātu, izmeklētu materiālu. Dj Dep ir lielākā Latvijas elektroniskās mūzikas festivāla „Essential KnockOUT 2007” dalībnieks, kur startēja kopā ar tādiem pasaules slaveniem dīdžejiem un producentiem, kā: Robbie Rivera, Todd Terry, Mathew Dekay, Lisa Lashes, Micah, Seamus Haji, Rullers Of The Deep, Rank1, Brian Cross, Bogdan Taran, Al Dee, Kaspar Kondrat u.c.

2005.gadā Jelgavas klubā Tonuss iesildija grupas The Prodigy dalībnieku un oficiālo dīdžeju Leeroy Thornhil. 2005.gadā kļūst par dj apvienības 4music dalībnieku kopā ar dīdžejiem Al Dee, Pols un Andrey Emelyanov. Vēl pie nozīmīgiem sasniegumiem Dj Dep karjerā var uzskatīt dalību ļoti daudzos reivos, klubu un open air pasākumus – New Born, New Born2, Electronic Music Sunrise, Therapy Sessions, Roof Off 1 un 2, Exclussive Nights, Green & Light, White & Light, Summerhouse 12, Summerhouse 13, Erots Love Party u.c. kur startēja kopā ar tādiem māksliniekiem, kā Super8 & Dj Tab, G-pal, Kathy Lara, Gabriel, Ignas IV, Dave Storm, Fashist, Kosmonavt, Kolja, Dan, Porox u.c.. 2008.gadā kā headliners uzstājās Baltijas Mūzikas Konferencē (BMC) Jurmalā.

Dj Dep ir unikāla elektroniskās mūzikas projekta Mindtrip Sessions dibinātājs, kas no 2005.gada ir kvalitatīvas elektroniskās mūzikas brends Latvijā un Baltijas valstīs.

Elektroniskās mūzikas raidījuma Kosmo Rezidence vadītājs no 2010.gada.

Dalībnieki

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam