Daba runā

Oficiālā lapa
Ieteikt
 88

Jautājumi un atbildes

cik maksā kristālu dezodorants???
Cenas ir atkarigas no ražotāja , bet tieši šis Urtekram maksā 7.28 Ls, bet ir pieejami arī šķidrie kristāla deo kas ir lētāki ap 5Ls
Labdien. Atvainojos, ka paturpināšu vēl. Cik apmeklētājiem jābūt, lai notiktu varbūt ne kursi, kur esmu dzirdējusi, ka no 20 paliek 10... ? Varbūt lekcija par produktiem? Pastāstot, daudzi šādus produktus, to lietošanu, lietderīgumu nezina. Varbūt kādu reklāmas bukletiņu derētu izdot, ko esmu ar mieru izplatīt neprasot samaksu. Savā pilsētā protams- Mazsalacā.
Viens no mūsu darbības veidiem ir ierakstīts - semināri.
Ja gribētāju būtu daudz, tad varētu domāt par kursiem-semināru, kam būtu jāpiemeklē telpas. Bet ja cilvēki pa vienam vai vairākiem pieteiktos, ka vēlas saņemt konsultācijas un informāciju par produktiem un to lietošanu, tad tas būtu iespējams veikalā uz vietas.:) Šeit iespējas, manuprāt ir daudz. Par bukletiem, noskaidrošu. Paldies, par interesi.
Varbūt ir iespēja interesentiem rīkot par produktiem, to lietošanu kursus?.
Nu tas ir atkarīgs no interesentu skaita.
Labdien, vai internetā arī būtu pieejama kāda informācija par produktiem (to sastāvu, kādām mērķim paredzēts u.t.t.), ko var nopirkt Jūsu veikaliņā?:))
Labdien!
Pagaidām mūsu mājas lapa ir diezgan nabadzīga un detalizēta informācija par produktiem nav pieejama, bet pie tā tiek strādāts..
Kas attiecas uz to, ko var nopirkt un kādam mērķim - būtu gari jāraksta, lai to visu uzskaitītu, tāpēc varu teikt, ka pie mums ir iespējams atrast ļoti daudz produktus, dažādam pielietojumam.
Ja ir kādas konkrētas sūdzības vai vajadzības, droši rakstiet vēstuli Daba runā un centīsimies ieteikt labāko!:)