Web Radio Cerības Balss

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

Sveicināti mūsu radio “Cerības Balss” lapā!

Priecājos, ka ienāci, draugs! Šī ir interneta radiostacija, kas klausāma http://www.ceribasbalss.com mājas lapā.

LAI MŪS DZIRDĒTU, spied uz radio pogu “Web Radio” vai “Radio”! Raidījumu tēmas vari lasīt sadaļā “Programma”, tur arī ir kalendārs.

Mūs var klausīties no plkst.9:00 līdz nākošās dienas rītam plkst.8:00. Katru rītu, no plkst. 8:00 līdz 9:00 tiek veikti tehniskie pārkārtošanās darbi. Esiet pacietīgi ar mums.

Mēs nolēmām padalīties ar tevi, ar ko Dievs mūs ir svētījis, tāpēc kristīgais adventistu web radio “Cerības Balss” piedāvā jebkurā laikā klausīties online svētrunas un Dievu pagodinošas kristīgas dziesmas.

Tāpat šeit ir iespēja klausīties ģimenes attiecību, bērnu un jauniešu radioraidījumus, garīgas pārrunas, programmas par veselību un par citām aktuālām tēmām. Jūs vienmēr varēsiet lejupielādēt dažus radio raidījumus no mūsu arhīva. Arhīvs vēl tikai top.

Paliec kopā ar radio “Ceribas Balss”!

Sekotāji624

 

Kontakti

 • Latvija
 • 25982367

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Mēs esam pieraduši, ka gadiem ejot, uz mūsu Zemes viss manāmi noveco, aizmirstas, dod vietu jaunajam. Šo procesu bieži dēvē par civilizācijas progresu, neņemot vērā, ka to nenosaka cilvēka griba un spēks, bet kāda augstāka likumsakarība, kas pastāv starp labo un ļauno un ir izvērtusies... Lasīt tālāk

 

Runā

   

   

   

  Aptaujas

  Kurā no Latvijas reģioniem Tu klausies radio "Cerības balss""

  Kurzeme 30 - 24%
  Zemgale 16 - 13%
  Vidzeme 36 - 29%
  Latgale 8 - 7%
  Rīga 33 - 27%
  Ieteikt
  10
  123