Calendula

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 32

Receptes, ieteikumi ātram un vienkāršam efektam

Maskas

Kamēlijas eļļa mirdzošiem matiem

Savu matu kopjošo īpašību dēļ kamēlijas eļļa Japānā ir visiecienītākā eļļa žilbinoša matu spīduma sasniegšanai. Japāņu sievietes to izmanto dažādās kombinācijas, arī tīrā veidā iemasējot galvas ādā. Kamēlijas eļļa nogludina mata zvīņas un padara tos elastīgus, mīkstus un spīdīgus. 

Apmēram 1-2 tējkarotes tīru, uzsildītu kamēlijas eļļu iemasē izmazgātos, mitros matos un noturot 20 - 45 min. Šādi tiek pabaroti, izlīdzināti un aizsargāti mati visā to garumā. Pēc maskas izturēšanas eļļu izmazgā ar šampūnu. Kamēlijas eļļas spēja pilnībā iesūkties matos nodrošina tās iedarbību arī pēc izmazgāšanas ar šampūnu, jo izmazgājas tikai liekā eļļas kārta. Tādējādi tiek uzlabota matu struktūru un veidojas aizsardzību pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi.


Tomātu maska

sasmalcini svaigu, labi nogatavojušos tomātu, vislabāk no sava dārza, jo tad vari būt droša, kas tajā ir un kas nav iekšā. Samērcē izveidojušajā putriņā mīkstu drāniņu, nospied tikai tik daudz, lai tā nepilētu, bet būtu pietiekami mitra. liec uz sejas un dekoltē zonas un turi vismaz 15 min.

Drāniņas vietā ērti var izmantot vairākās kārtās salocītu, pirms tam kārtīgi izmazgātu marles saiti, jo to var sagriezt vēlamos izmēros, salocīt vairākās kārtās un uzklāt attiecīgi uz katras daļas pa vienai, atbilstoša izmēra loksnei:

pieres

vaigiem

zoda 

kakla un dekoltē.

izmanto šīs 15 minūtes relaksācijai un atceries, šajā brīdī ir jāguļ mierīgi, nekustoties un nerunājot. Pēc tam noņemiet drāniņas nost, noskalojiet ar remdenu ūdeni un izjūtiet, cik āda ir maiga un mīksta!(pray)