Biogrāfija

Patiesībā grupu "Maciņi" atklāja leģendārais mūzikas kritiķis Ēriks Niedra, kurš nejauši gadījās mēģinājumu telpā laikā, kad pāris draugi bija atnākuši tur taisīt mūziku savam sirdspriekam. Ievērojot puišu patiesās spējas un tiešām spilgtās personības, viņš apsolījās vest tos pa saulaino slavas kāpņu taciņu. Puiši ir no Liepājas - tātad diez gan ambiciozas un patētiskas pilsētas. Pakāpeniski viņiem pievienojas dalībnieki arī no citām Latvijas pilsētām - Dzērumiem, Ukriem, Bikstiem un arī Rīgas, bet pagaidām līdz galam pievienoties izdevies tikai nedaudziem, un pārējie joprojām var lepoties vien ar atrašanos šajā procesā, kura iznākums vien miglā tīts. Paredzēts, ka "Maciņu" sastāva lieluma un garīgās veselības līmeņa mērs ir grupa "Arcade Fire".
Diemžēl "Maciņiem" nav zināma dibināšanas gada, toties ir skaidri zināms, kad grupa beigs pastāvēt, bet šis gads tiek turēts noslēpumā, lai klausītājiiem nebūtu ar skumjām jāskaita, cik vēl gadus viņiem būs lemts baudīt "Maciņu" priekšnesumus klātienē. Bet grupa jau ir parūpējusies arī par nedienām, kad "Maciņu" vairs nebūs, ierakstot dažas dziesmas studijā Ogrē pie Kaspara Bārbala. Turklāt tas apzināti ir izdarīts 29.februārī, lai grupai nebūtu iespējas biežāk kā reizi četros gados vētraini svinēt šī ieraksta tapšanas dzimšanas dienu, jo Maciņiem riebjas alkohols. Ne velti viņi 2007.gada vasarā uzstājās Liepājā šīs atkarību izraisošās dziras apkarošanas pasākumā.
2008.gada pavasara nogalē kādā siltā vakarā, gatavojoties koncertam 15.maijā radio SWH jubilejā, grupa "Maciņi" ir iegādājusies kultivatoru, zāles pļāvēju, dārznieķu šķēres un priekšautu, lai iesētu savu desmit gadu jubilejas mauriņu Liepājā starp lielo ielu un klubu Fontaine Palace. Jaunais mauriņš dzīs saknes auglīgajā zemē, tās spēcīgi apvīsies ap šai vietā pirms gada zemes klēpī guldītajiem Ulda Rudaka kompaktdiskiem, un pret rudeni tos kā rāceņus varēs izvilkt ārā jau krietni piebriedušus, spēcīgi, bet ne pārāk strauji paraujot aiz zāles stiebriem. Ne pārāk strauji, jo strauji raujot, stiebri var notrūkt un tad viss vējā. Iespējams, būs nepieciešams rāvēju pulcīņš kā tajā pasakā par vectētiņu un rāceni, bet viss nokārtoties, jo par galveno tiks aicināts Laimis Rācenājs. Ar laiku šajā vietā plānots uzstādīt arī pieminekli.

Dalībnieki

balss, ģitāra, kustības

Katrā grupā jābūt aziātam

Ģitāra

menedžers

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam