Bebrene

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
6


Par šo profilu

Bebrenes ciems savu vārdu ieguvis no Bebrupītes, kuras krastos tas atrodas. Gan senos laikos, gan vēl joprojām Bebrenes apkārtnē dzīvo daudz bebru. Pirmoreiz rakstos minēta 1562. gadā, bet ir liecības par to, ka Bebrenes apkārtne apdzīvota sākot ar akmens laikmetu.

Sekotāji440

 

Kontakti

 

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Dāvanu tirdziņš

  • 22. jan 20:29

Katru trešdienu laikā no plkst. 10:00 līdz 14:00

rokdarbu darbnīcas „Māra” dalībnieces aicina visus interesentus apmeklēt „Dāvanu tirdziņu”, kur iespējams iegādāties nelielas dāvaniņas gan sev, gan saviem mīļajiem.

„Dāvanu tirdziņš” atrodas Bebrenes pagasta pārvaldes 1. stāvā – Kopienu centrā.

Papil... Lasīt tālāk

SVARĪGS PAZIŅOJUMS!

  • 23. dec 2014 20:54

Bebrenes pagasta pārvaldeaicina visus iedzīvotājus un viņu draugus, radus, ciemiņus  būt aktīviem un doties uz kādu no iestādēm vai uzņēmumiem Bebrenē (Bebrenes pagasta pārvalde, Bebrenes pagasta bibliotēka, Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, Bebrenes kultūras nams, veikali „Saul... Lasīt tālāk

Arī Bebrenē iedegta egle

  • 15. dec 2014 23:52

Visas foto šeit »

http://feedproxy.google.com/~r/blogspot/beb/~3/YaO…

Tev mūžam dzīvot , Latvija

  • 15. nov 2014 23:44

96 gadus jau svinam mūsu Latvijas dzimšanas dienu. Mums katram ir sava vieta uz zemes, darbs un līdzcilvēki visapkārt. Katram ir dota iespēja ar saviem darbiem padarīt savu dzīves telpu labāku.

Šodien , svinot valsts svētkus, Bebrenes kultūras namā ar Atzinības rakstiem tika sumināti tie cilvēki, ka... Lasīt tālāk

http://feedproxy.google.com/~r/blogspot/beb/~3/fAI…

Izstāde Bebrenes pagasta bibliotēkā

  • 14. nov 2014 21:02

Bebrenes pagasta bibliotēkā atklāta Bebrenes pagasta jauno mākslinieku gleznu un zīmējumu izstāde. Izstāde veltīta Latvijas 96. dzimšanas dienai. Apskatāmi Maigura Prūsāna, Leldes Svarānes, Lāsmas Svikles un Agates Pudānes darbi.

http://feedproxy.google.com/~r/blogspot/beb/~3/eZ9…

 

Runā