Rīga, LV-1013,
Latvija

ID:13002648

Jaunumi

Latvijas Sieviešu basketbola līgas finālsērijas trešajā spēlē Cēsīs "TTT Rīga" pagarinājumā izrāva uzvaru pār SK "Cēsis" - 75:68 (21:21, 34:35, 49:47, 60:60). Sērijā līdz trīs uzvarām rīdzinieces izvirzījušās vadībā ar 2:1. Ceturtā spēle sestdien notiks Olimpiskajā sporta centrā (sākums plkst.20,... Lasīt tālāk

Latvijas sieviešu basketbola līgas finālsērijas trešā spēle: cīņa par „viltīgu” uzvaru!

Latvijas sieviešu basketbola čempionāta finālsērijas trešās spēles uzvarētājas šķietami nostiprinās pozīcijas un izredzes uz čempionu titulu, bet zaudētājas pilnīgi noteikti iegūs bezkompromisa enerģijas lādiņu un „būt vai nebūt” sajūtu, kas palīdzēs mobilizēt spēkus ceturtajai cīņai. Spēle SK... Lasīt tālāk

Aldaris LBL izslēgšanas turnīra prognožu konkursā vadībā izvirzās Jūrmalas mērs

Pirms Aldaris Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīra sākuma aicinājām iesaistīto sešu pilsētu komandu mērus prognozēt sēriju iznākumus. Pāru uzvarētājus un viena ceturtdaļfināla pāra cīņas iznākumu pilnīgi precīzi paredzēja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, kurš... Lasīt tālāk

Pirms Aldaris Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīra sākuma aicinājām iesaistīto sešu pilsētu komandu mērus prognozēt sēriju iznākumus. Abu ceturtdaļfināla pāru cīņas iznākumu pilnīgi precīzi paredzēja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, kurš izvirzījies par pārliecinošu... Lasīt tālāk

Aldaris LBL līdzjutēju akcijā uzvar un jaunu auto iegūst Elīza Vectirāne!!!

Aldaris Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešās spēles BK Valmiera - Jūrmala/Fēniks" laikā notika līdzjutēju akcijas "Ar sodiņiem līdz jaunam auto" Lielais fināls.

Galveno balvu - jaunu automašīnu Škoda Citigo - ieguva rīdziniece Elīza Vectirāne, kam fināla gaitā izdevās divi... Lasīt tālāk

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas finālsērijā Ventspils derbijs beidzās ar pārliecinošu „Ventspils Augstskolas” uzvaru pār BTS komandu. „Par pirmo titulu, protams, prieks, bet mēģināsim paņemt maksimumu – vēl priekšā Jaunatnes līgas U19 grupas finālturnīrs,” „Ventspils Augstskolas” komandas... Lasīt tālāk

Nedēļas beigās FIBA Izaicinājuma kausa Final 4 turnīrā Boloņā spēlēs Ojārs Siliņš un Redžioemīlijas "Grissin Bon", savukārt Adrijas līgas Final 4 turnīrā Belgradā piedalīsies Dāvis Bertāns un Belgradas "Partizan". Finālspēles paredzētas svētdien, 27.aprīlī.

Ar kvalitatīvāku un stabilāku sniegumu Aldaris LBL ceturtdaļfināla sēriju gaitā uzvarētāji – BK „Jēkabpils” un „Jūrmala/Fēnikss” – cīņai punktu pielika jau ceturtajos mačos un nopelnīja trīs atelpas dienas pirms pusfināla sēriju sākuma. Abas komandas LBL pusfinālistu kvartetā iekļuvušas pirmo reizi.... Lasīt tālāk

Ventspilī noslēgusies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) sezona. Finālsērijas trešajā spēlē "Ventspils Augstskola" ar rezultātu 90:56 sagrāva "Baltijas Tranzīta servisu", finālsērijā gūstot panākumu ar 3-0 un kļūstot par LBL2 čempioni.