Latvija

ID:13002648

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

„Valmieras” agresīvā starta ofensīva, tai sekojošā iestrēgšana jūrmalnieku aizsardzības slazdos un aukstasinība ceturtajā ceturtdaļā, salaužot mājinieku pretestību; galvu reibinošās rezultāta svārstības un dramatiskā izskaņa Liepājā – Aldaris LBL ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles attaisnoja... Lasīt tālāk

Latvijas sieviešu čempionāta finālsērijas pirmās spēles pēdējā sekundē Džesika Mūra ar precīzu metienu no groza apakšas SK "Cēsis" komandai" izrāva uzvaru pār "TTT Rīga"" - 60:58 (17:18, 31:30, 42:46). Sērijā līdz trim uzvarām otrā spēle notiks svētdien Olimpiskajā sporta centrā (sākums plkst.17:30,... Lasīt tālāk

Aldaris Latvijas Basketbola līga: pa divām mīklām Jūrmalā un Liepājā

Aldaris Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijās šodien, 17.aprīlī, notiks otrās spēles: plkst.18:30 „Jūrmala/Fēnikss” – BK „Valmiera” Delfi.lv TV tiešraide), plkst.19:30 „Liepāja/Triobet” – BK „Jēkabpils” (sportacentrs.com tiešraide).

Abās sērijās pagaidām rezultāts 1:0... Lasīt tālāk