Baiba Bicēna

Šis lietotājs nevēlas saņemt dāvanas!

Medaļas

Intereses

Pēdējo reizi manīta

4. dec 21:28

Man patīk viss, kas dzīvē ir labs! Vasarā labprāt ceļoju, peldos līdz vēlam rudenim un braucu kaut...
  • Rīga
  • V-diena: 4. decembris
  • Agrāk strādāju Preses namā - gandrīz no paša sākuma līdz slēgšanai. Par 1991. gada notikumiem Preses namā un citur sarakstīju grāmatu "Barikāžu laiks. Apvērsums". Arī par citiem laikiem varētu stāstīt un stāstīt. Tik daudz interesantu notikumu tur bija! Tagad strādāju apvienībā "Apeirons". Arī ļoti interesanti. Vai jūs zināt,kas ir pieejama vide un pieejams tūrisms? Vai pa Rīgu var ceļot? Var gan- ja zina, kur! Bildes manās galerijās Vēl esmu nesen izveidotās asociācijas "Sadzirdi.lv" valdē.
  • Visvairāk devusi dzīves skola! Varu iztikt ar minimāliem līdzekļiem, jo lieliski protu saskaņot iespējas ar vajadzībām. Kur es esmu, tur ir labi - jo negaidu, ka citi visu pienesīs klāt gatavu, bet cenšos vidi ap sevi iespēju robežās sakārtot pati.
  • Mani interesē saziņa sociālajos tīklos, tūrisms, pastaigas pa visādam interesantām vietām. Gan ārzemēs, gan tepat Latvijā. Lasīšana un agrākie preses izdevumi. Grāmatas. Peldēšana. Filmas. Daudz kas cits. Par saviem iespaidiem stāstu sociālajos tīklos. Visvairāk tepat Draugos. Kā ar mani sazināties? Man var sekot www.twitter.com/BaibaBicena. Tur - īsumā paši aktuālākie jaunumi! Esmu reģistrējusies arī Facebook un Google+. Rakstiet man vēstules tepat Draugos!

Jaunākie draugi

Skatīt visus (1278)

Kārlis
Kārlis
Visiem liels paldies
Rīga
(78)
Gunārs Imanta d.
Gunārs Imanta d.
točs
St.Maid port
Andris Latvers
Andris Latvers
draugiem.lv/enigma

Runā