CharmFarm

 

Ieteikt
 1.3K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 102
Šobrīd lieto: 2

 

Par aplikāciju

Esi sveicināts Brīnumu mežā, Burvi! Mums ir vajadzīgs Tava palīdzība, lai atjaunotu meža maģiskās spējas un seno dienu skaistumu.

Mēs esam Tevi gaidījuši jau ilgi! Šī ir Tava iespēja pārvērst šo niecīgo ciematiņu neticami skaistā Burvestību zemē. Šajā grūtajā uzdevumā Tu nebūsi viens - ir laiks iepazīties ar Taviem jaukajiem palīgiem. Viņi ir šeit, ai palīdzētu Tev ar visiem uzdevumiem, pie tam uz viņiem varēsi izmēģināt arī savas burvestības, lai ātrāk paveiktu misijas. Tāpat Tevi gaida arī krāsainas celtnes, maģiski radījumi, tūkstošiem uzdevumu un, protams, tonnām burvestību.

Charm Farm piedāvā:
 • Skaistus grafiskos risinājumus un vienmēr augošu dekorāciju klāstu 
 • Intuitīvu spēles izstrādi, viegli saprotamas un uztveramas pamācības
 • Aizraujošus uzdevumus un misijas
 • Burvestības. Nekas nav neiespējams - ikviens var uzburt savu sapņu pasauli
 • Un vissvarīgāk - daudz, daudz prieka!

Svarīgi! Spēle ir pieejama angļu valodā, bet diemžēl ne latviešu valodā - taču atbalsts un atbildes uz kļūdu ziņojumiem un sūdzībām portāla ietvaros tiks sniegts latviešu valodā!

Runā

  Atjauninājumi

  Sulīgie piedzīvojumi

  31. mai 12:59
  Ak, cik karsti ir Maģiskajā mežā! Tātad - vislabākais laiks sagatavot sulas un doties piknikā, lai ķertu taurenīšus. Bet suliņas garšo ne tikai taureņiem - varbūt izdosies ar tām pievilināt Motliju? Pievienojies!…

  Kristālu veidošan…

  24. apr 13:24
  Dārgie burvji! Jūs lūdzāt un mēs nespējām pateikt nē! Mēs atkal dodam jums iespēju veidot neticami spēcīgus kristālus un kristālu drulas, lai jūs varētu atbrīvot savas zemes. Gatavojieties, jo būs jāvāra…