Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 404
Šobrīd lieto: 30

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Sniegs turpina sn…

  šodien 17:01
  Lai snieg, lai snieg, lai snieg! Lāči ir gluži kā bērni, kad snieg sniegs, un nu viņiem ir ienācis prātā uztaisīt iespaidīgāko sniegavīru! Domā plaši, dabū daudz sniega un uztaisi vissiespaidīgāko sniegavīru,…

  Maģiskais skaistums

  17. jan 00:00
  Visa Sapņu pasaule nu jau ir noklāta ar sniegu, un visas maģiskās laternas nu izskatās vēl skaistāk.... Lai šajā sezonā viss būtu vēl aizraujošāk, kamēr visi izbauda ziemas mieru, lāči būvē panorāmas ratu.…

  Uzaicini draugu