Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 483
Šobrīd lieto: 23

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Pavasaris Sapņu P…

  15. mar 10:15
  Šonedēļ Sapņu Pasaulē iestājies pavasaris! Gatavojies atvērt savu ziedu veikaliņu! Visi jau gaida tā atklāšanu, lai varētu beidzot atrast jebkuriem svētkiem piemērotu ziedu pušķi - un Tu taču zini, tieši…

  Ballīte ar garaušiem

  9. mar 11:14
  Datums jau nolikts - būs ballīte ar zaķiem, visiem apkaimes dzīvniekiem un, protams, lāčiem! Visi jau pucējas un poš svinību vietu, tāpēc nāc palīgā arī Tu! Zaķi Tevi atalgos, nemaz jau nerunājot par…