Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.3K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 585
Šobrīd lieto: 9

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Atjaunosim pili k…

  18. aug 00:00
  Ir parasta diena, kad esi devies jaukā pastaigā laukos. Tu apskati skaitās vietas, kas gadās pa ceļam, baudi mazo ciematiņu romantiku un klīsti pa puķainajām pļavām... Kad esi jau pie Pasaku zemes robežas,…

  Garā pupa jau kāp…

  10. aug 10:23
  Garās pupas stādīšanas sezona ir klāt! Mēdz teikt, ka labu dārznieku var atpazīt brīdī, kad viņa audzētā garā pupa sāk dot burvju eliksīru. Šīm pupām tik tiešām ir neskaitāmi daudz labo īpašību - paskat,…