Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 498
Šobrīd lieto: 27

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Rudens strūklaka

  8. dec 13:19
  Lāči vēlas izveidot kaut ko īpašu, lai nosvinētu rudens aiziešanu un ziemas iestāšanos. Šonedēļ sastapsies ar tik daudz un dažādām rudens dekorācijām, kā sapņos nekad nebūs rādījies. Noteikti nepalaid…

  Tējas ballīte Sap…

  1. dec 15:13
  Lāči gatavojas romantiskai tējas ballītei. Palīdzi viņiem to sarīkot un viņi Tevi apbalvos ar kārtīgiem labumiem! Tev būs jāuzbūvē ēka tējas ballītei, un nedrīkst aizmirst arī par dekorācijām! Tu varēsi…