Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 312
Šobrīd lieto: 4

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Visi dodas brīvdi…

  18. jūl 17:56
  Nākamajā spēles atjauninājumā visi lāči dosies brīvdienās! Palīdzi tiem organizēt ekselentu ceļojumu savācot garastāvokļa žetonus. Jo vairāk savāksi, jo lielākas būs izredzes iegūt unikālu balvu! Turklāt,…

  Piepildi savas vē…

  4. jūl 15:32
  Nākamajā atjauninājumā spēlē Dreamfields, mēs apvienosim tālo austrumu zemju spēkus! Izdekorē savu zemi ar kung fu cūciņu un suši meistaru, lai iemācītos senos un mistiskos kulinārijas noslēpumus. Ienāc…

  Uzaicini draugu