Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 467
Šobrīd lieto: 18

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Mežonīgo rietumu…

  24. mai 13:24
  Šonedēļ lāči Tevi vedīs piedzīvojumā uz mežonīgajiem rietumiem! Nebaidies, ja kaut kur gadās aizkavēties - labāk ienāc mūsu jaunajā salonā uzspēlēt pokeru. Izdekorē salonu ar visām savām vērtslietām…

  Zvani šķind Sapņu…

  17. mai 12:46
  Šonedēļ Sapņu pasauli ieskandinās lāču zvani. Arī tev būs roka jāpieliek, lai uzbūvētu pašu skaistāko zvanu torni, kāds pasaulē redzēts. Piepildīsim lāču sapni kopā!(bell) (bell) (bell) (panda)