Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 523
Šobrīd lieto: 14

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Lāču danči

  18. okt 23:05
  Lāči organizē labāko mūzikas festivālu, kāds jebkad piedzīvots Sapņu pasaulē! Esi menedžeris un dod saviem mīļākajiem lāčiem iespēju uzstāties. Noklausies visas superīgās dziesmas un baudi koncertu kopā…

  Sapņu pasaulē iei…

  12. okt 11:21
  Šī nedēļa ir vēsturiski ļoti nozīmīga. Kopīgiem spēkiem celsim muzeju, kurā lāči varēs krāt un droši glabāt savu unikālo vēstures mantojumu. Arī Tu muzejā varēsi glabāt savas dekorācijas, nezaudējot bonusus.…