Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 406
Šobrīd lieto: 11

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Gatavojies apelsī…

  22. mar 14:14
  Jauns sapnis ir sācies: Apelsīnu dārzs gaida Tevi, lai varētu veikt sagatavošanās darbus pavasara atnākšanai. Vietējie uzraugi palīdzēs Tev salasīt puķes un uztaisīt skaistus puķu pušķus. Tas būs brīnišķīgs…

  Šī ir Tava laimīg…

  14. mar 12:53
  Izbaudi mūziku, kas tiek atskaņota ar īpašajām lāču dūdām gaidot Svētā Patrika dienu! Skaņa pievilinās leprikonu, ko varēsi noķert, un viņš izpildīs trīs Tavas vēlēšanās. Pievienojies spēlei Dreamfields…

  Uzaicini draugu