Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 735
Šobrīd lieto: 44

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle Latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  DĀRGUMU karte

  22. jūn 12:54
  Ej, kur deguns rāda - pirātu dārgumu medības turpinās! Atrodi visus pirātus savā sapnī un iegūsti viņu slepenās dārgumu kartes daļiņas. Saliekot visus gabaliņus kopā, karte Tevi aizvedīs pie lielajiem…

  Saulgriežu nedēļa…

  17. jūn 00:00
  Dārgie spēlētāji! Vasara ir jau klāt - par to liecina arī Saulgriežu nedēļa, kas tūlīt, tūlīt jau būs klāt. Tas nozīmē, ka klāt ir arī garākā gada diena, kas arī spēlē Sapņu Pasaule nesīs dažādus jaunus…