Sapņu Pasaule - Dreamfields

 

Ieteikt
 11.4K

Informācija

Izstrādātājs: "Plinga" GmbH
Lietotāji 24h: 400
Šobrīd lieto: 34

 

Par aplikāciju

Sapņu pasaule tevi jau gaida! Ar dažādiem zvēriem un nezvēriem - cūkām, pūķiem un ievārījumu-mīlošiem lāčiem - visas tavas fantāzijas ir atdzīvojušās! :))  (panda)  (ninja2)

Dreamfields ir apbrīnojama un pilnīga sociālā fermas tipa spēle, kas daļēji tulkota latviešu valodā (flag:lv)
Tā atrodas sapņu pasaulē, kur katrs sapnis ir unikāls. Tu vari ceļot no viena sapņa uz nākamo; izbaudīt sapņu saplūdumu starp fantāziju un fermas radīšanu!
Tā ir 3D pasaule balstīta pilnībā uz taviem sapņiem. Izmanto savu iztēli un kļūsti par sapņu pasaules valdnieku. Apciemo arī savu draugu sapņus un ļauj fantāzijai lidot!
Ikdienas misijas atklās īstas mistērijas un kopā ar lielo fantāzijas bāru tu vari radīt lieliskus mājdzīvniekus un vidi visapkārt.

Lāči būs tavi vislabākie palīgi, ko vari iedomāties! Tikai neaizmirsti viņus laicīgi pabarot, šiem spalvainajiem draugiem nepieciešams gards ievārījums katru dienu! 8)

Uz priekšu - uz sapņu pasauli!

Runā

  Atjauninājumi

  Meksikāņu gardumi…

  18. okt 00:00
  Lāči svin meksikāņu virtuves dienu! Pievienojies viņiem virtuvē un palīdzi sagatavoties meksikāņu ēdienu festivālam! Būs jaunas dekorācijas un, protams, superīgas balvas!

  Princeses un maģi…

  27. sep 15:43
  Šonedēļ lāčus gaida tikšanās ar kādu kaprīzu princesi, kuras omu vajadzēs uzlabot - par šo grūto uzdevumu pienāksies arī kārtīgas balvas! Varam pačukstēt, ka viņai dikti patīk talantu šovi, tāpēc laiks…

  Uzaicini draugu