Siege

 

Ieteikt
 267

Informācija

Izstrādātājs: SIA "Next Level"

 

Šī aplikācija atrodas izstrādes režīmā, un pieejama tikai tās izstrādātājiem, ne vairāk kā 30 lietotājiem. Mēs neesam apstiprinājuši šo aplikāciju un neiesakām to lietot, ja vien neuzticaties tās autoram.

Par aplikāciju

Siege ir aizraujoša kāršu spēle, kuras darbība norisinās neparastā, fantastiskā pasaulē. Tev būs iespēja ieņemt pretinieku Citadeles, aicinot palīgā visdažādākos karotājus, kas pārstāv neparastas rases un cīnās gan ar ieročiem, gan ar burvestībām.

txt_1180007_middleKas Tevi sagaida spēlē Siege?

Kaujas režīms
Spēlē ir pieejams asinhrons kaujas režīms, kurā vari savu armiju uzrīdīt kāda cita spēlētāja sagatavotajai citadeles aizsardzībai.

txt_1180304_middle


Ja Tev izdosies ieņemt pretinieka citadeli, iegūsi daļu no viņa zelta. Neatkarīgi no kaujas iznākuma, nopelnīsi arī pieredzes punktus, kas nepieciešami, lai sasniegtu augstāku līmeni.

txt_1180006_middleKampaņas režīms
Kampaņā Tu tiksi ierauts aizraujošā piedzīvojumā, kurā pats būs galvenais varonis, kas kopā ar mentoru Antonio dosies savā pirmajā misijā. Kā jau jebkurā labā stāstā, arī šeit neies secen dažādi pārsteigumi un negaidīti pavērsieni.

txt_1180011_middle


Kāršu kolekcionēšana
Lai varētu pārspēt pretiniekus, Tev būs nepieciešama spēcīga Armija. Kārtis savai armijai vari iegādāties pie Tirgoņa.

txt_1180017_middle


Pēc tam pie savām Kavām vari izveidot sev tīkamākos kāršu komplektus, kā arī veikt tajos izmaiņas.

txt_1180013_middle


Aizsardzības veidošana
Protams, jārēķinās, ka arī Tavu citadeli var apdraudēt citu spēlētāju uzbrukumi. Tieši tāpēc Tev ir iespēja doties uz Kavu sadaļu Citadele un izveidot pēc iespējas efektīvāku aizsardzību. Jaunas sienas, torņus un tempļus savai citadelei vari iegādāties pie Tirgoņa.

txt_1180024_middleUzlabojumi
Visbeidzot, iekrāto zeltu vari pielietot arī dažādu uzlabojumu veikšanai - piemēram, armijas izmēra vai dzīvību skaita palielināšanai. Laika gaitā atslēgsi arī kāršu uzlabojumus, kas ļaus Tev piederošās kārtis padarīt spēcīgākas!

txt_1180026_middleNu ko, piedzīvojums var sākties! Lai uzvar labākais!

Atjauninājumi

Spēle Siege tiek…

15. mar 2017 15:22
Esam pieņēmuši lēmumu slēgt spēles Siege draugiem.lv spēles serverus. Kā noteikti esat pamanījuši, darbs pie projekta ir pilnībā apturēts un šobrīd mums nav iespēju to turpināt.:( Spēle būs atvērta…

Dinamiskie uzdevu…

10. jūn 2016 14:51
Hei! Lielais Siege atjauninājums ir klāt. Tajā ir vairāki pamatīgi papildinājumi, par kuriem tad arī pastāstīsim. Dinamiskie uzdevumi Tagad spēlē ir iespēja par zeltu, dārgakmeņiem vai kosmiskajām šķembām…

Uzaicini draugu